banner72

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya İstifa Etti, Aday Adayı Oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya, Rize İl Başkanlığına Giderek İstifasını Verdi ve Ardeşen Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu.

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya İstifa Etti, Aday Adayı Oldu

Çarşamba günü Rize'deki İlçe Başkanları ile Birlikte Ankara'daki AK Parti Genel Merkezine Bir Ziyaret Gerçekleştiren AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya, Buradaki Görüşmelerinin Ardından Görevinden İstifa Ederek, Ardeşen Belediye Başkanlığına Aday Adayı Oldu.

Kahya'nın İstifası ve Aday Adaylık Başvurusu AK Parti Ardeşen İlçe Başkanlığının Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Kamuoyuna Duyuruldu.

Açıklama da, "Beklediğimiz gün geldi. İlçe Başkanımız Sayın Avni KAHYA Genel Merkezimizin bilgisi dahilinde Belediye Başkan Aday adaylığı için tüm yönetim kurulu üyelerimizin de katılımıyla Rize İl Başkanlığımıza İstifasını verdi. Ardeşen’imiz için Hayırlı Olsun." ifadelerine yer verildi.

Ardeşen Belediye Başkan Adaylığı için Kahya'nın Yanı Sıra Mevcut Başkan Hakan Gültekin, Aday Adayı Mecit Moral ve Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu'nun ismi konuşuluyordu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim Ataseven
Ibrahim Ataseven - 2 yıl Önce

Başarilar dilerim yanındayım yakişir inşAllah hayırlısı sana ihtimiz var

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73