banner72

Ardeşen Belediye Nüfusu Belli Oldu.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Belediye Nüfusunun 30 Bin Eşiğini Aştığını Müjdeledi.

Ardeşen Belediye Nüfusu Belli Oldu.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Belediye Sınırları Nüfusunun 2020 Yılı İtibariyle 4 Bin 780 Kişi Artarak 30 Bin 216'ya ulaştığını söyledi.

Bu sayının önemli bir psikolojik eşik olduğunu vurgulayan Kahya, "Önümüzde uzun yıllar seçim gündemi yok. Bu yüzden köylere oy taşıma gibi bir durum da söz konusu olmayacak. O yüzden bizler şimdiden önümüzdeki yıl nüfusumuzu 6 bin civarında daha arttırmayı hedefliyoruz. İkametgâhı Köyde olan Kıymetli hemşerilerimizden, bundan sonraki süreçte de Nüfusunu sürekli kaldığın yere Ardeşen’e taşımasını ve ilçemize destek olmasını bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

ARDEŞEN ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

Biz birlikte Ardeşen'iz düsturu ile nüfus taşıma projesine başladıklarını anımsatan Kahya, Ardeşen'de herkesin ve her kesimin projemize sahip çıktığını görmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Kahya, "Bu süreçte emek veren Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclis Üyelerimize, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, Siyası Parti Başkanları ve temsilcilerine, STK Başkanları ve Temsilcilerine, Basın Mensuplarımıza ilçemize gönül vermiş tüm vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73