banner72

Ardeşen Belediyesine Cumhurbaşkanlığından Teşekkür Mesajı

Ardeşen Belediyesi Sokak Hayvanları Projesinde En Başarılı Belediye Oldu.

Ardeşen Belediyesine Cumhurbaşkanlığından Teşekkür Mesajı

Ardeşen Belediyesi Sokak Hayvanlarını Besleme noktasında Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen törenle ödül eldı.
Ardeşen Belediyesi tarafından başlatılan ve düzenli şekilde devam eden sokak hayvanlarının beslenmesi projesi Cumhurbaşkanlığı, Tarım Bakanlığı ve İç İşleri Bakanlığından teşekkür alırken Belediye bünyesinde ve projede emeği olan  Vesile Şahinkovan ise Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.
Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’e bizzat teşekkür yazısı Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonunun yayımladığı teşekkür yazısı şöyle.

Bakan Soylu ve Pakdemirli böyle teşekkür etti; “Rize Ardeşen Belediyesi Düzenli Besleme Çalışmaları için Sayın Başkan Hakan Gültekin ve Zabıta ekibine teşekkür ederiz..
Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Rize DKMP DKMP 12.Bölge Rize Rize Valiliği Recep Tayyip Erdoğan Tarım ve Orman Bakanlığı Dr. Bekir Pakdemirli Süleyman Soylu.” 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aliosman guner
Aliosman guner - 2 yıl Önce

Yahu kardesim bu projeyi surekli destekleyen benim cevreci olarak ardesen yasayanlari bu konuda duyarsiz hayvan sevgisi yok belediye veterilerligi yok siz hala yok oyle yok boyle yerinde tespit yaptim mama hazneleri pislik icinde ilk defa insanlari hayvanlari sevme konusunda egitin

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73