banner72

Ardeşen'de Haftasonu Sıkı Denetim Var.

Rize'nin Ardeşen İlçesinde, Bu Gece (Cuma) 21:00'da Başlayıp, Pazartesi 05:00'e Kadar Sürecek Olan Sokağa Çıkma Yasağı Kapsamında Emniyet ve Jandarma Ekiplerince Sıkı Denetim Uygulanacak.

Ardeşen'de Haftasonu Sıkı Denetim Var.

ARTAN VAKALARI UMURSAMAYANLAR PES DEDİRTİYOR.

İlçe genelinde artan vakalar ve köylerin karantina altına alınmasına rağmen tedbirleri hiçe sayıp, sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere kolluk kuvvetleri   tarafından cezalar yazılıyor.

Salgın seyri bu boyutta iken kuralları ihlal eden sorumsuz kişilerin sayısının azalmaması ise pes dedirtiyor.

YASAKTAN MUAF OLANLAR DA EV ZİYARETİ YAPARSA CEZA YİYECEK

Öte yandan yaptıkları görev nedeniyle kısıtlamalardan muaf tutulan kamu görevlilerinin, serbest meslek sahiplerinin ve bu grupta bulunanların muafiyeti ev ziyaretleri , piknik alanları ve ya yaylalara çıkıp kayak yaparak kullanmaları durumunda da idari para cezasına çarptırılacağı öğrenildi.

HAFTASONU DENETİMLER ÇOK DAHA SIKI OLACAK

Özellikle Haftasonu, Deyim Yerindeyse İlçede Kuş Uçamayacak. İzinsiz Sokağa Çıkana Ceza Uygulanacak. Sadece Market ve Fırın Gibi Yürüme Mesafesinde Bulunan Yerlere Gitmek Serbest Olacak.

KÖYLERE DE SIKI DENETİM GELİYOR

Haftasonunu köylerde geçirmeyi planlayanlara da sıkı denetim var. İzni olmayanlar köylere çıkamayacak. İzin alıp köye çıkanlar da toplu bir şekilde bir araya gelemeyecek.

DÜN AKŞAM KESİLEN CEZA MİKTARI 85 BİN TL

Ardeşen Şehir merkezinde belli noktalarda yapılan kontrollerde sokağa çıkma kısıtlamasına kuralına uymayan 27 kişiye toplam 85 Bin 50 TL para cezası kesildi.

•Kontrol Edilen Araç Sayısı: 35i
•Sorgulanan Kişi Sayısı: 56
•Sokağa Çıkma Yasağını İhlal Ettiği Tespit Edilen Kişi Sayısı: 27
•Uygulanan Ceza Miktarı: 85.050 TL

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 01:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Yılmaz
Murat Yılmaz - 4 ay Önce

Biraz da yapılan kongreleri eleştirir haberler yapsanız! Umursamayan insanlara laf ediyorsunuz haklısınız, fakat kongreye otobüs kaldıran, anons verdiren Ardeşen Belediyesi ile ilgili bir kelamınız bile yok. Bırakın bu işleri. Adınız ardeşen.com ama siz de bir yandaş medyasınız. Bakalım yorumumu yayınlayacak mısınız

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73