banner72

Ardeşen Fakülte Taksi Sağlık Personelini Ücretsiz Taşıyacak

Rize'nin Ardeşen ilçesinde bulunan fakülte taksi çalışanları, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede görev alan sağlık çalışanlarını ücretsiz taşıyacak.

Ardeşen Fakülte Taksi Sağlık Personelini Ücretsiz Taşıyacak

İlçe merkezindeki Fakülte Taksi Esnafı, Kovid-19'la mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına destek olmak için bir araya geldi.

Kaçkar Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarını şehir içinde ücretsiz taşıma kararı alan taksiciler, uygulamanın bugünden itibaren başladığını açıkladı.

İşletme Sahiplerinden İsmail Hakkı Kumbasar, yaptığı açıklamada, ülke olarak zor günlerden geçildiğini belirterek, "Koronavirüs nedeniyle sağlık personeline ücretsiz hizmet vermeye başladık. Salgın bitene kadar bu hizmeti vermeye devam edeceğiz. Sağlık personelimizin yanındayız ve onlara her türlü desteği vermeye hazırız. Sağlık çalışanlarımız canlarını ortaya koyarak çok yoğun bir çalışma sergiliyorlar. Onlara destek olmamız gerek. " ifadelerini kullandı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 15:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal canca
Kemal canca - 1 yıl Önce

Gönülden kutlarım

Mustafa çirakoğlu
Mustafa çirakoğlu - 1 yıl Önce

Sizleri tebrik ediyorum bol kazançlar dilerim işte insanlar vatanını seven insan abideleri sizler belki akşam çocuklarınızın yiyecek ve nafakasını zor sağlarken vefakarlik gösteriyorsunuz birazdan bu memleketi yutan zengilerdende bekliyoruz

banner74

banner73