banner72

Ardeşen'in Yeni Kaymakamı Belli Oldu

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz'ın İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği Görevine Atanmasının Ardından Boşalan Ardeşen Kaymakamlığına Yeni Atama Gerçekleştirildi.

Ardeşen'in Yeni Kaymakamı Belli Oldu

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirilirken Rize’nin Ardeşen Kaymakamlığına ise Bitlis Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu atandı.

Ardeşen'in Yeni Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Aynı Zaman da Güroymak Belediye Başkanlığına Kayyum Olarak da Atanmıştı.

UFUK ÖZEN ALİBEYOĞLU KİMDİR?

1981 yılında Bayburt'ta doğdu. İlköğrenimi Bayburt, Lise öğrenimini Gümüşhane'de tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.  Evli eşi İngilizce öğretmeni, iki çocuk babasıdır. 2007 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak göreve başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan sınavı kazanarak 2009 yılında Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Çaykara ilçesinde vekâleten, Trabzon Düzköy, Posof Kaymakamlığında asaleten görev yaptı. İçişleri Bakanlığının onayı ile Güroymak Kaymakamlığına ve Güroymak Belediye Başkanlığına Kayyum olarak atandı. 26.11.2016 tarihinde görevine başladı.

http://www.ardesen.com/images/resize/100/656x400/haberler/2019/08/ardesen-kaymakami-emrah-yilmaz-ankara-ya-atandi_4bc22.png

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73