banner72

Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odasından Rize Valisi Kemal Çeber'e Ziyaret

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odasından Rize Valisi Kemal Çeber'e Ziyaret

Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu ve yönetim kurulu üyeleri 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Karabük Valiliğinden Rize Valiliğine atanan Vali Kemal Çeber’i Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Vali Çeber, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ticaret ve Sanayi Odaları, ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşları arasında yer almaktadır. Üyelerinizin sorunların çözümü yönündeki çabalarınızı ve gayretlerinizi göreve yeni başlamama rağmen biliyorum. İlimizin en büyük ilçelerinden biri olan Ardeşen'in ekonomik, ticari, sportif ve eğitim alanları başta olmak üzere her alanda gelişmesi ve kalkınması için çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu anlamda faaliyetlerinizi çok önemsiyorum ve her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Önümüzdeki süreçte Ardeşen'imizin dinamikleri ile zaman zaman bir araya gelerek istişarelerde bulunacağız. Bugün ise Ticaret ve Sanayi odamızı ağırlayarak Ardeşen'in genel durumunu görüştük. " dedi.

Başkan Kuyumcu ise, Ardeşen'in ekonomisi başta olmak üzere her türlü gelişmesine ve tanıtıma katkı yapmak amacıyla mücadele ettiklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Ardeşen ticareti, sporu, turizmi, nüfusu ve sosyal çevreleri ile her geçen gün gelişen ve değişen lider bir ilçe. Ticaretçilerimizi ve sanayicilerimizi temsil eden kurum olarak 24 saat sayın valimizin yanında yer alacağız. Ardeşen'in gelişimi ve kalkınması adına biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize ne düşüyorsa her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız." dedi.

Başkan Kuyumcu ayrıca, Vali Çeber'e kabulleri, samimi ve mütevazi ilgisinden ötürü teşekkür etti.

Ardeşen TSO Meclis Başkanı Cemil Akbeniz, sanayileşmenin bölgeye katkısı ile ilgili Vali Çeber'i bilgilendirirken, Yönetim Kurulu Üyesi Taner Çağaltay da ilçenin Turizm faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73