banner72

ARON MUTFAK, SATIŞ SONRASI HİZMETİ İLE TAKDİR TOPLUYOR

Merkezi Rize'nin Ardeşen İlçesinde Bulunan 'ARON MUTFAK', Satış Sonrası Ücretsiz Bakım ve Kontrol Hizmeti ile Takdir Topladı.

ARON MUTFAK, SATIŞ SONRASI HİZMETİ İLE TAKDİR TOPLUYOR

ARDEŞENDEKİ FİRMADAN SATIŞ SONRASI HİZMETTE ÖRNEK BİR PROJE

Ardeşen'de kurularak kısa zaman içerisinde bölgede sektörün lideri olmayı başaran 'ARON MUTFAK' kurucu ortaklarından Murat GÜL, kuruluşlarından bu yana yaptıkları tüm İşlerin kontrol, bakım ve servisini ücretsiz bir şekilde yaptıklarını ifade ederek, "Yapılan ziyaretlerde müşteri memnuniyetinin üzerinde duruyoruz. Zira bizim için büyük bir öneme sahip olan müşterilerimiz için özel olarak ürettiğimiz ürünlerin arkasında duruyoruz." dedi.

GÜL, "Proje hazırlık aşamasında mobilya mutfak aksesuarlarında dünya lideri olan, Avusturya BLUM firması ile irtibata geçerek fikir alışverişinde bulunduk. Kendileri bu denli bir projenin Türkiye'de ilk kez ARON MUTFAK öncülüğünde hayata geçtiğini ilettiler. Bu da bizim haklı gururumuz oldu. Zira 'BLUM' firması bizzat bir temsilci göndererek 'satış sonrası hizmet' projemizi yerinde inceleme ve değerlendirme imkanı buldu." dedi

MÜŞTERİLER ÇOK MEMNUN

Gül, "ARON MUTFAK olarak yaptığımız ziyaretlerde Müşterilerimizin çok memnun kaldıklarını gözlemledik. Gelişen, değişen ve her geçen gün büyüyen şirketimizin 'satış sonrası hizmet' kalitesinin yansımasını da müşterilerimizin memnuniyeti ile hissediyoruz. Bundan sonraki süreçte bu çalışmayı her yıl düzenli bir şekilde sürdürerek, yaptığımız ürünlerin her zaman arkasında durmaya devam edeceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 00:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73