banner72

Avni Kahya'nın Aday Tanıtım Toplantısındaki Konuşması

AK Parti Ardeşen ve Tunca Aday Tanıtım Toplantısında Konuşan AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, Geçmişten Bugüne Başarılı Bir Şekilde Taşınan Bayrağı Devralarak, Daha da Yukarılara Taşımayı Hedeflediğini İfade Etti.

Avni Kahya'nın Aday Tanıtım Toplantısındaki Konuşması

Kahya, "1994 yılında aktif siyasi hayatıma başladığımda ilk Belediye Başkanım olan ve belediyecilikte çok şey öğrendiğimiz İmdat Sütlüoğlu abime, daha sonra uzun süre birlikte çalışmaktan şeref duyduğum Mümtaz Sinan kardeşime, şimdi de  Allah'ın izniyle bayrağı en güzel şekilde devralacağımız Belediye Başkanım Hakan Gültekin kardeşime bütün Ardeşen huzurunda çok teşekkür ediyorum. Belediye başkanlarımızın her birinin halkımıza nasıl hizmet edebilmek için gayret içerisinde olduklarını en iyi bilenlerden biriyim. 25 yıl önce İmdat beyin yokluk içerisinde başlattığı bu hizmet kervanı daha sonra Mümtaz kardeşimle güçlü bir şekilde devam etti. Hakan Gültekin kardeşimde bu kervanı güçlendirerek bu günlere getirdi."

1994'DE YAŞADIĞIMIZ YOKLUKLAR VARDI

"Yokluk içerisinde aldığı belediyecilik çatısını yükseklere çıkartarak  görevini Mümtaz beye devreden imdat bey bizim belediyecilikte idollerimizden biridir. Ondan hepimiz çok şey öğrendik. Daha sonra da Mümtaz bey ve Hakan beyle bu çıtayı daha yukarılara çıkardık. Bu günlere gelindi. Nusret Bayraktar abimizin de yokluk döneminde Beyoğlu Belediye Başkanı olarak Ardeşen'e yaptıklarını dün gibi hatırlıyorum. Ortadadır. Bunlar asla unutulmayacaktır. Çok teşekkür ediyorum."

"Hizmet kervanında yürürken karşılaştığımız zorluklardan kolaylıkla çıkabiliyorsak, bizleri duasıyla eksik etmeyen gizli kardeşlerimizin olduğunu da biliyoruz. Bu kardeşlerimizden de Allah razı olsun."

Elbette yapılacak olan çalışmalar 'ben' merkezli olamaz. Eğer bugün burada sizlerin karşısında Belediye Başkan adayı olarak bu konuşmayı yapabiliyorsam, başta dünya liderimiz olan Cumhurbaşkanımız genel Recep Tayyip Erdoğan'a, çok kıymetli Genel Başkan Yardımcılarıma, il Başkanıma, Milletvekillerime, ilçe Başkanım ile fedakar ve vefalı teşkilatımızın ana kademesine, kadın kollarına, gençlik kollarıma, tüm ekibimize, köy ve mahalle başkanlarıma ve sayısı 10 binlere ulaşan tüm üyelerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onlara vefa borçlu olduğumun bilincindeyim."

ALLAH BİLE BİZ DERKEN, BEN NE OLA Kİ?

"Beni çok etkileyen bir durumu anlatmadan geçemeyeceğim. Adaylığım belli olduğum ilk anda kadın kollarındaki kardeşlerimizin göz yaşlarını, ana kademedeki kardeşlerimin muazzam heyecanını görünce sorumluluğumun ne kadar fazla olduğu anladım. Bu da gösteriyor ki bu dava asla kişisel olamaz. Ben değil biz oldukça anlamlıdır. Zaten ben nedir ki, Rabbim bile biz diye hitap ederken benlik ne ola ki."

"Bu yolculuk bir gemi yolculuğudur. Kaptan değişse de varacak hedef bellidir. Burada gemiyi yürütecek ekibimdir. Bu ekip de teşkilatım ve meclis üyelerimdir. Onlara çok büyük sorumluluk ve görev düşüyor. Yürekten inanıyorum. En güzel şekilde üstesinden geleceklerdir. Güvenim sonsuzdur. Hepsi saygın, donanımlı ve son derece heyecanlıdır. En önemlisi bu geminin asıl sahibi ve yolcuları çok değerli Ardeşenli kardeşlerimdir. Sizlersiniz. Bu gemiyi hep birlikte yürütmeye var mıyız?"

"Burada neler yapacağımız konusunda bir şeyler anlatacak değiliz. Güçlü proje ekibimiz gece gündüz demeden gücümüz ölçüsünde ihtiyaca cevap verecek çalışmayı yapmışlardır. Tüm kalbimle inanıyorum ki bu projelerle herkese olumlu bir dokunuş oluşacaktır. Bu çalışmalar broşürlerle sizlere sunulacaktır. Yeni dönem tevazu adalet ve gayret içerisinde hep birlikte olacaktır. ben sizlere güveniyorum. Bu güveni 31 martta perçinleyeceğiz inşallah."

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73