banner72

Başkan Gültekin Reis Sedat Peker’e Tulum Hediye Etti

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, ilçeye ziyarette bulunan ünlü iş adamı Sedat Peker’e tulum hediye etti.

Başkan Gültekin Reis Sedat Peker’e Tulum Hediye Etti

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, ilçeye ziyarette bulunan ünlü iş adamı Sedat Peker’e tulum hediye etti.

Rizeli hayırsever ünlü iş adamı Reis Sedat Peker, Rize İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi’nin düğün törenine katılmak üzere geldiği Rize’de, akşam saatlerinde Ayder Yaylasına gerçekleştirdiği ziyaretin ardından iş adamı Bülent Eskiçırak'ın Ardeşen Belediyesi Yöresel Yemekler Sofrasında onuruna verdiği yemeğe katıldı.

Yemeğe, Sedat Peker ve ailesinin yanı sıra iş adamları, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Rize Baro Başkanı Av. Mehmet Çırakoğlu ve davetliler katıldı.

sedat-peker-ardesende-(4).jpg

Sohbet ortamında geçen yemek sonunda ünlü iş adamı Sedat Peker, genç nesillerin çok daha iyi olduğunu ve ülkemizin geleceğinin çok daha iyi olduğunu gördüğünü kaydetti.  Şahsına ve ailesine gösterilen ev sahipliği dolayısıyla çocuklarının da ev sahipliğini öğrendiğini kaydeden Peker, gösterilen ev sahipliği dolayısıyla Rize ve Ardeşenli hemşehrilerine teşekkürlerini iletti.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ise, Sedat Peker’İn Ardeşen ilçesine gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Reis beyin ilimizi, ilçemizi ziyaret etmesinden çok keyif aldık, şeref duyduk. Vatanını seven, milletini seven, dinini bayrağını seven her vatanperver evlat gibi Sedat Bey de özel bir insan, güzel bir insan kendisini takip ediyoruz. İlçemizde kendisini ağırlamaktan son derece mutlu olduğumuzu ben buradan ifade etmek istiyorum. Allah yolunu, geleceğini ailesiyle beraber açık etsin, uzun etsin, sağlıklı ve mutlu etsin” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Gültekin, Peker’e üzerinde isminin yazılı olduğu tulum hediye etti. Peker’e ayrıca Tunca Beldesi Formulaz Derneği tarafından isminin yazılı olduğu tahta laz ralli maketi ve isminin yazılı olduğu 53 numaralı Çaykur Rizespor forması hediye edilirken Ardeşen Rafting takımı sporcuları da Peker’e çeşitli hediyeler verdi.

Rize ve Trabzon'da yoğun ilgiyle karşılanan Peker, Ardeşen'de de hayranlarının fotoğraf çektirmek istemelerini geri çevirmedi ve tek tek fotoğraf çekiminde bulundu.

Peker yemeğin ardından Rize İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi ile Kübra Gürsu’nun Seçkin Düğün Salonunda düzenlenen düğün törenine katılmak üzere ilçeden ayrılarak düğün salonuna hareket etti.

sedat-peker-ardesende-(1).jpgsedat-peker-rizede-(2).jpgsedat-peker-rizede-(3).jpgsedat-peker-rizede-(4).jpgsedat-peker-ardesende-(4)-001.jpgsedat-peker-ardesende-(6).jpgsedat-peker-rizede-(1).jpgsedat-peker-rizede-(9).jpgsedat-peker-ardesende-(2).jpgsedat-peker-ardesende-(3).jpgsedat-peker-ardesende-(7).jpgsedat-peker-ardesende-(9).jpgsedat-peker-ardesende-(10).jpgsedat-peker-rizede-(7).jpgsedat-peker-rizede-(5).jpgsedat-peker-rizede-(6).jpgsedat-peker-rizede-(8).jpg

78fdb2e1-17bd-4db7-b082-0edde47d5bad.jpegsedat-peker-rizede-(10).jpgsedat-peker-rizede-(11)-001.jpgsedat-peker-ardesende-(12).jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73