banner72

CHP Rize’de İl Başkanı Saltuk Deniz Güven Tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, 37. Olağan İl Kongresinde güven tazeledi ve yeniden başkan seçildi.

CHP Rize’de İl Başkanı Saltuk Deniz Güven Tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanlığı 37. Olağan İl Kongresi, İsmail Kahraman Kültür Merkezinde gerçekleşti.

İl Başkanı Saltuk Deniz başkanlığında tek listeyle gidilen kongrede Deniz, yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya'nın yaptığı kongreye, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Ali Avcılar, Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, İYİ Parti Rize İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık, CHP Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, Eski Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı ve SOL Parti üyesi Alper Taş, Rize ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte Sürmene, Arsin, Araklı, Maçka ve Trabzon'dan çok sayıda partili ile STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Başkan Deniz’in yeni yönetim listesi şu isimlerden oluştu:

cumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi,--(4)-001.jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi,--(1)-001.jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi,--(2)-001.jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi,--(3)-001.jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi-(4).jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi-(3).jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi-(1).jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi-(2).jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi,--(5).jpgcumhuriyet-halk-partisi-(chp)-rize-il-baskanligi-37.-olagan-il-kongresi,--(6).jpg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73