banner72

Nusret Bayraktar'dan Rize-Artvin Havalimanı Adı ile İlgili Öneri

Eski Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Rize-Artvin Havalimanının Rize ve Artvin'e Yakışır Bir İsimle Taçlandırılması Gerektiğini Söyledi.

Nusret Bayraktar'dan Rize-Artvin Havalimanı Adı ile İlgili Öneri

Rize'nin Pazar İlçesinde Belediye Başkan Adayı Ahmet Basa'ya Destek Ziyaretinde Bulunan AK Parti Eski Milletvekili Nusret Bayraktar,  İstanbul Havalimanından başlayıp sözü Rize Havalimanına getirdi.

Bayraktar, Bu projeye çok karşı çıkan, atıl yatırım olacağını iddia edenler olduğunu ancak konuyu sıcak tutup yaptıkları çalışmayla gündeme aldırdıklarını detaylı bir şekilde anlattı.

İSİM BÖLGEYE YAKIŞIR OLSUN

Rize-Artvin Havalimanının Adının 'Recep Tayyip Erdoğan' olması yönünde bir arzuları olduğunu ancak, İstanbul Havalimanına daha da çok yakışacağını düşündüğünü ifade ederek, "Rize ve Artvin Havalimanı Rize'nin ve Artvin'in ortak değeri olacağından, 'Kaçkar Havalimanı' isminin en ideal isim olacağı kanaatindeyim. Hem Artvin, hem de Rize Kaçkarların eteğinde yer alıyor. Hem Artvin'in gönlünü yapmış oluruz, Hem de Rize'nin" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soğuksulu
Soğuksulu - 2 yıl Önce

Yok öyle yağma, o havalimanı Pazar da yapılıyor, Pazar havalimanı olur veya Atina havalimanı olur. Bodrum Milas veya Dalaman havalimanı oluyorsa PAZAR hayli hayli olur.Yarın öbürgün Artvin kendi sınırları içerisinde Havalimanı yaparsa adını ister Kaçkar koysun ister Marsis,Sayın BAYRAKTAR eğer faydan olacaksa Ardeşen'e Fırtına deresinden Yusufeli'ne tünel projesi için kendini yor, hem Ardeşen'e faydan olur hem Pazar'a, Kaçkar havalimanı travalarını bırak.Pazarlılar havalimanının ismine karar verir.

Recepali yerebakan
Recepali yerebakan - 2 yıl Önce

sayın vekilim çok yerinde söyledi bence Rize,ye ve Artvin,e çay getirenin ismi olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum ZİHNİ DERİN Hava Limanı olsun saygılarımla

serkan
serkan @Recepali yerebakan - 2 yıl Önce

çayı getireni düşünüyorsanız. o zaman fabrikaları kuranı da göz ardı etmeyeceksiniz.

Mesut Yılmaz
Mesut Yılmaz - 2 yıl Önce

Kazım Koyuncu havalimanı çok güzel olur...

SIRADAKİ HABER

banner74

banner73