banner72

Sahil Yolundaki Kaza Ucuz Atlatıldı!

Pazar bölge trafik kavşağında meydana gelen trafik kazası ucuz atlatıldı.

Sahil Yolundaki Kaza Ucuz Atlatıldı!

Hamidiye Bölge Trafik istikametinden Rize istikametine gitmek için kavşağa giren Ş. A. yönetimindeki 34 RT 9736 plakalı otomobil kavşaktan Artvin Arhavi istikametine gitmek için dönmek isteyen O. E. Yönetimindeki 61 BP 942 plakalı araçla çarpıştı.

Çarpmanın şiddetiyle ters dönen 34 RT 9736 plakalı araçta bulunan iki kişi diğer araçtaki O. E. tarafından dışarı çıkarıldı ve 112 acil müdahale ekiplerine haber verildi.

Kaza ile ilgili açıklama yapan O. E. can kaybı yaşanmamış olmasının teselli olduğunu ifade ederek, “Hamidiye bölge Trafik kavşağında bulunan lambalarda Arhavi’deki evime gitmek için bekliyordum. Lambalarda benimle birlikte birkaç araç da bekliyordu. Lambalara yakın olan ilk araç bendim. Trafik lambası bize yeşil yakınca diğer araçlarla birlikte ben de hareket ettim o anda hızla gelen ve daha sonra plakasını öğrendiğim Ş. A. yönetimindeki 34 RT 9736 plakalı araç benim aracımın önüne vurdu ve takla attı. Ben hemen aracımı durdurdum el frenimi çekerek aracımı güvene aldım ve bana hızla çarpan ve o hızla takla atan aracın yanına giderek kazazedeleri ters dönen araçtan dışarı çıkartıp 112 acil müdahale ekibini olay yerine çağırdım. Kaza yerine bir anda onlarca kişi toplandı. Kazayı görenler bana “kardeşim ucuz atlattın adamlar kırmızıya yakalanmamak için gaza sonuna kadar bastı ve kırmızı yanmadan geçeriz diye düşündüler ama sonuç ortada, seni de ortadan ortaya biçebilirdi verilmiş sadakan varmış” diye beni teselli ettiler. Daha sonra polis ekipleri geldi ve ifadelerimizi aldı. Yeşil ışıkta geçmeme rağmen başıma bu geldi Allah’ıma şükürler olsun ki hızla gelerek bana çarpıp ters dönen aracın içinde olan iki kişiye de bir şey olmadı. Hepimize geçmiş olsun.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73