banner72

Ardeşen Pirinçlikspor Gümbür Gümbür Geliyor...

Yeni Sezon Hazırlıklarınıza Önümüzdeki Günlerde Başlayacak Olan Ardeşen Pirinçlikspor Gözünü BAL Ligine Dikti.

Ardeşen Pirinçlikspor Gümbür Gümbür Geliyor...

Yeni Sezon Öncesi Takımın Son Durumu, Transfer Çalışmaları ve Hedefleri Hakkında Ardesen.com'a Açıklamalarda Bulunan Ardeşen Pirinçlikspor Başkanı Erkan Hacıosmanoğlu, Ardeşen Halkını Tekrar Futbolla Barıştırmak İstediklerini Söyledi.

Hacıosmanoğlu; "Öncelikli olarak Ardeşen Pirinçlikspor camiası olarak Rize 1. Amatör Ligi’nde mücadele edecek tüm takımlara, hakemlerimize, tüm Rize amatör futbol camiasına ve futbolcu arkadaşlarımıza sakatlık yaşamadan ,fair play’in hakim olduğu başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum. Bilindiği üzere Rize 1. Amatör Ligi bu yıl 30 takımımızın 10 arlı 3 grupta mücadele edecek. Lig sonunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımların 6'lı play off grubunu oluşturacağı bir lig haline dönüştürülmüştür. Ardeşen Pirinçlikspor olarak bu sene köklü bir değişime giderek yeni ve daha dinamik bir yönetimle yola çıktık. Yönetim olarak ilk amacımız , futbol ile iç içe, futbol aşığı olan Ardeşen şehrimizin futbola bakış açısını değiştirmek." dedi.

ARDEŞEN'İN FUTBOLLA BARIŞMASINI İSTİYORUZ

Yıllardır bazı nedenlerden dolayı yerel futbola ilgi göstermeyen Ardeşen halkının tekrar futbolla barışmasını istediklerini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Bunun için elimizden geleni yapacağız. İlçemizin futbolda hak ettiği yerlere gelmesi için gereken adımları atmaya başladık. İyi bir kadro kurduk. Kurduğumuz kadronun çıktığımız yolda ipi göğüslememiz için yeterli olduğunu düşünüyoruz. Eksiklerimizi görüp gerekli yerlere takviye yapacağız. Bu süreçte bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımızdan isteğimiz, Ardeşen Pirinçlikspor’umuza yakışır şekilde sevgi ,saygı ve hoşgörü içerisinde kavga ve kötü sözlerin olmadığı, örnek bir tribün oluşturarak saha skorları ne olursa olsun sonuna kadar bizi desteklemeleri. Hafta sonu oynanacak olan maçta da bizi yalnız bırakmayacaklarına olan inancımız tam. Bu sene o sene. inşallah BAL ligine çıkacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73