Rizespor ve Rize'deki Kulüplerden Ardeşen GSK'ya Moral Ziyareti

Bugün (Pazar), Saat 17:30'da Portekiz Temsilcisi Alavarium ile Karşılaşacak Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübüne Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı ile Rize'den Çok Sayıya Spor Kulübü Temsilcisinden Moral Ziyareti Gerçekleştirildi.

Rizespor ve Rize'deki Kulüplerden Ardeşen GSK'ya Moral Ziyareti

Hentbol Bayanlar Avrupa Challenge Kupasında, Rize'yi ve Ülkemizi Temsil Eden Ardeşen GSK, Bugün Saat 17:30'da Portekiz Temsilcisi Alavarium'u Ağırlayacak. Karşılaşma Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonunda Oynanacak.

Ömer Faruk Zenginal, Sultan Rauf Oğuz, Hasan Kemal Yardımcı

Çeyrek Finale Yükselme Mücadelesi Kapsamında Önemli Bir Karşılaşmaya Çıkacak Olan Dişi Atmacalara, Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Rize Şube Başkanı Ali Çelik ve Çok Sayıda Amatör Spor Kulübü Başkan ve Yöneticileri Ardeşen GSK Heyeti ile Bir Araya Gerek Moral Verdi.

Ardeşen'deki Osmanlı Alabalık Tesislerinde Gerçekleştirilen Program da Ev Sahipliğini Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz yaparken, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Ekip ve Sporcular Katıldı.

Burada konuşan Ardeşen GSK Başkanı Oğuz, Avrupa'da Final hedefi ile yola çıktıklarını ifade ederek, "Rize'ye ve Ülkemize yakışır bir mücadele örneği sergilediğimize inanıyoruz. Portekiz de oynadığımız ilk maçta rakibimize karşı üstünlük sağlayarak büyük bir avantaj elde ettik. İnşallah evimizdeki maçımızı da kazanarak bir kez daha Çeyrek Final'e adımızı yazdıracağız. Bu önemli süreçte bizleri yanlız bırakmayan değerli Rizespor Başkanımız Yardımcı'ya, Federasyon Şube Başkanımız Çelik'e ve Tüm Spor Kulübü yöneticilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Ardeşen GSK Bayan Hentbol takımının geçmişten günümüze önemli başarılara imza attığını hatırlatan Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, "Bu önemli maçta bayan kardeşlerimize başarılar diliyorum. Bende yarın kendileri ile birlikte olmak için sabırsızlanıyorum. İnşallah Rize'mizi temsilen Çeyrek Final'e, nasip olursa Finale ulaşacağız. Gönülden başarılar diliyorum." dedi.

Yardımcı daha sonra sporculardan galibiyet sözü alırken, önümüzdeki haftalarda oynanacak olan Çaykur Rizespor maçına davette bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 20:57
YORUM EKLE