5 kişi 17 yaşındaki kıza tecavüz etti!

17 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 5 kişi gözaltına alındı. Polis ekipleri aynı kız çocuğuna 3 yıl önce zorla tecavüz ettiği iddia edilen bir kişiye ise ulaşmaya çalışıyor....

5 kişi 17 yaşındaki kıza tecavüz etti!
Muğla’nın Fethiye ilçesinde 17 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 5 kişi gözaltına alındı. Polis ekipleri aynı kız çocuğuna 3 yıl önce zorla tecavüz ettiği iddia edilen bir kişiye ise ulaşmaya çalışıyor.

Fethiye’de yaşayan Z.K.(17) isimli kız, 27 Ocak tarihinde evden kaçtı. Ailesinin kayıp ihbarı yapması üzerinde 2 gün sonra bulunan Z.K.’nın yapılan sağlık kontrolünde 3 yıl önce tecavüze uğradığı ve 3 yıldır da 5 kişi tarafından cinsel istismara maruz bırakıldığı öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen Fethiye Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Amirliği’ne bağlı ekipler Z.K.’nın ifadesine başvurdu. Yaşadıklarından dolayı travma geçiren genç kız, ailesi olmadığı bir sırada polis ekiplerine başından geçenleri anlattı. Henüz 14 yaşındayken tecavüze uğradığını anlatan Z.K. isimli kız çocuğu, 5 kişi ile de farklı zamanlarda cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Z.K.’nın ifadesi doğrultusunda harekete geçen ekipler, yaşları 17 ile 22 arasında değişen 5 kişiyi gözaltına aldı. Yakalanan H.K.(18), V.S.(22), S.V.(18), C.Ö.(17) ve O.K.’nın Z.K.’ya 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulundukları belirtildi. Yakalanan zanlılar hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere Fethiye Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne getirildi.
Öte yandan ekipler, Z.K.’ye 14 yaşındayken tecavüz ettiği iddia edilen Y.G.(22) isimli şahsı bulmak için geniş çaplı çalışma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2012, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER