banner72

AB Projesinin Kuraları Çekildi

Pazar Ziraat Odası’nın AB hibe fonları kapsamında hazırladığı mesleki eğitim projesine katılacak 60 kursiyer için, kura çekimi yapıldı. İşte sonuçlar:

AB Projesinin Kuraları Çekildi

NACİ GÜVEN
Pazar Ziraat Odası’nın Avrupa Birliği hibe fonları kapsamında hazırladığı 'Köyden Kente Göç Eden Kadınlara Mesleki Eğitim Verilmesi’ adlı projeye katılacak 60 kursiyer için, kura çekimi yapıldı.

Pazar Halk Eğitim Müdürlüğü Binası Salonu’nda Pazar Noter Vekili Hakime Üst tarafından yapılan kura çekiminde Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce ve Pazar AB Koordinatörü Hülya Aydın ile kursa katılmak için müracaatta bulunan kişiler de hazır bulundu.

32352

Proje kapsamında işsiz kadınlara 'Tıbbı ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği' kursu verilecek ve kursiyerlere 7 aylık eğitimin ardından toplam Bin Euro nakit ödeme yapılacak.

Toplam 60 kursiyerin katılacağı eğitim programı için 151 kişi kuraya katıldı. Yapılan Kurada 51 kişi kursa katılmaya hak kazanırken, 9 kişi ise Pazar dışındaki çevre ilçelerden kurasız olarak kursa dahil edildi.

32353

30’ar kişilik iki guruba ayrılan kursiyerlerden ilk bölümüne 8 Kasım’dan itibaren Pazar meslek Yüksekokulu’nda eğitim verilmeye başlanacak. Bir süre sonra ise diğer gurubun eğitimleri başlayacak.

Bugün yapılan kura çekiminde kursa katılmaya hak kazanan asıl listeler ile yedekler şu şekilde belirlendi:

1. gurup asil liste:

1- Fatma Yürükçü
2- Nefise Koçan
3- Ayşe Haberal
4- Gülten Fener
5- İlknur Kurdoğlu
6- Nurten Morgül
7- Yıldız Sezgin
8- Hatice Kantar
9- Hüriye Çelik
10- Ayşe Azaklı
11- Melek Balmuk
12- Yıldız Tonyalı
13- Meryem Görmüş
14- Bakiye Karadoğan
15- Sebahat Akatın
16- Ferişte Türk
17- Özlem Sancak
18- Zeliha Sancak
19- Halime Nural
20- Aynur Baştopçu
21- Subiye Balmuk
22- Zehra Yemiş
23- Sibel Göral Uzun
24- Dursune Balmuk
25- Fatma Atmaca
26- Ayşe Sönmez (Çamlıhemşin)
27- Fatma Kulaber (Ardeşen)
28-- Fatma Aytemiz (Ardeşen)
29- Zeynep Baltacı (Fındıklı)
30- Gülen Kara (Fındıklı)

2. gurup asil liste:

1- Fatma Cangöz
2- Özge Tonyalı
3- Hava Özkan
4- Fatma Hiçyılmaz
5- Gülten Engin
6- Tülay Akyıldız
7- Emine Murtezaoğlu
8- Sevim Kanberoğlu
9- İlknur Görmüş
10- Serpil İşgören
11- Nuray Taşkın
12- -Rıfkıye Baştopçu
13- Serpil Kösoğlu
14- Kudret Çakıroğlu
15- Şükran Fındık
16- Neşe Eyüpreisoğlu
17- Ayşe Akbal
18- Sedef Bal Biber
19- Havva Kuyumcu
20- Rukiye Kaynar
21- Pakize İlker
22- Zehra Dönmez
23- Zehra Karagül
24- Arzu Nimet Balmuk
25- Adeviye Manaz
26- Hamide Naiboğlu
27- Hatice Sandıkçı (Çayeli)
28- Fatma Arıcı (Çayeli)
29- Sare Yağcı (Çayeli)
30- Nermin Atik (Çayeli)

1. gurup yedekler listesi:

1- Yasemin Çakır
2- Ayşe Yoğurtçu
3- Emine Tüylü
4- Habibe Zıvalı
5- Zehra Altun
6- Nebahat Sağbaş
7- Fatma Memişoğlu
8- Gönül Bal
9- Hatice Vatandaşlar
10- Yasemin Erol
11- Havva Bal
12- Mükerrem Yoğurtçu
13- Hatice Veyisoğlu
14- Sevil Zaman
15- Meryem Korkmaz
16- Özlem Terzi
17- Emine Balmuk
18- Taliye Çiçek
19- Sevim Nuray
20- Sema Zinnet Balmuk
21- Havva Terzi
22- Zehra Demir
23- Suzan Azaklı
24- Malike Albay
25- Döndü Hanım Okay
26- Havva Kuyumcu
27- Zinnet Görmüş
28- Yasemin Bozkurt
29- Ayla Aksu Uçak
30- Havva Gültekin

2. gurup yedekler listesi:

1-Hanife Civelek
2- Aysel Yüksel
3- Selma Uzun
4- Necibe Yılmaz
5- Aynur Altay
6- Fatma Çakır Kal
7- Gülsem Tonyalı
8- Filiz Keskin
9- Hanife Özgüner
10-Emine Uçan
11- Ayfer Hacıfazlıoğlu
12- Kübra Işık
13- Şükran Genç
14- Şengül Cellatoğlu
15- Hacer Esin
16- Dursune Bal
17- Emine Altay
18- Ayşe Atalar
19- Meryem Soybaş
20- Nezahat Baltacı
21- Münevver Parlak
22- Dilek Yanmışoğlu
23- Ebru Bakoğlu
24- Fahriye Atmaca
25- Fatma Yoğurtçu
26- Nuran Sarmaşık
27- Emine Sandıkçı
28-Melek Balmuk
29- Feride Havuz
30-Sunay Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2010, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73