banner72

Açılış Yapayım Derken Azcık Kesiverdi !

Trabzon'da seçim bürosunun açılışını yapan bağımsız milletvekili adayı Bülent Baş,23 yaşındaki Nimet Düzüner'in parmağını kesti.

Açılış Yapayım Derken Azcık Kesiverdi !

Trabzon'da seçim bürosunun açılışını yapan bağımsız milletvekili adayı Bülent Baş, kurdelayı kesmek isterken kazayla yardımcı olmaya çalışan 23 yaşındaki Nimet Düzüner'in parmağını kesti.

Olay bugün Trabzon bağımsız milletvekili adayı Bülent Baş'ın, Yavuz Selim Bulvarı Akgün İş Merkezi'ndeki seçim bürosunun açılışı sırasında meydana geldi. Atatürkçü Düşünce Derneği Trabzon Şube Başkanı Erol Uzun, Eğitim-iş Trabzon Şube Başkanı ve Kamu-iş İl Temsilcisi Mehmet Akıncı ile çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta milletvekili adayı Bülent Baş kurdela kesmek istedi.

Baş ilk denemesinde başarısız olunca KTÜ Uluslararası İlişkiler üçüncü sınıf öğrencisi Nimet Düzüner yardımcı olmaya çalıştı. Ancak milletvekili adayı Baş, bu kez de kazayla kurdeleyi tutmaya çalışan öğrencinin parmağını makasla kesti. Elinde küçük bir kesik oluşan Nimet Düzuner canı yansa da bozuntuya vermedi ve davetlilerle birlikte milletvekili adayını alkışladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2011, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73