banner72

Ak Beyinler Fındıklı'da Yarıştı

Ak Parti Rize İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen il genelinde ''Ak Beyinler Yarışıyor'' ödüllü siyasi ağırlıklı bilgi yarışmasının altıncı etabı Fındıklı ilçesinde yapıldı.

Ak Beyinler Fındıklı'da Yarıştı

Fındıklı Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan yarışmaya, Ak Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Abdi Kesimal, İl Kadın Kolu Başkanı Nuran Alim, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Fındıklı İlçe Başkanı Şaban Yılmaz, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlen yarışma da bir konuşma yapan Ak Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal,  Fındıklı teşkilatının böyle bir kalabalığı oluşturduğu için teşekkür ediyorum dedi.

Karal, Bu sayede teşkilatlarla bütünleştiklerini belirterek, ‘’Teşkilatlarımızla hasret gideriyoruz. En azından bir akşam beraberce olabilme imkanını yakalıyoruz. Çevre illerimizden gelen belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve partimizin değişik kademelerinde görev yapan kardeşlerimizle beraber bir akşam sohbet yapıyoruz.  Bu performans ilçe teşkilatlarımızın daha çok kaynaşmasına, daha çok motife olmasına ve bütün teşkilat mensubu arkadaşlarımızın mensup oldukları partilerini daha iyi tanımasına, gündemi daha yakinen takip etmelerine vesile oluyor’’ dedi.

yarisma-hasan-karal.jpg

Karal ayrıca, Bu çalışmalara bizzat öncülük eden ve böylesine bir organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan başta Ar-Ge den sorumlu İl Başkan Yardımcım Erdal Genç kardeşim olmak üzere onun heyetinde görev yapan bütün arkadaşlarına teşekkür ettiklerini belirterek, ‘’Bu arkadaşlarımıza gittikleri her ilçede ellerinden gelen yardımı esirgemeyip böyle güzel programlar çıkaran ilçe teşkilatlarına da ayrıca teşekkür ediyorum’’ diye konuştu

 

Yarışmanın organizasyonundan sorumlu olan Ak Parti Ar-Ge den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erdal Genç ise şuana kadar Çayeli, Pazar, Hemşin, Çamlıhemşin, Ardeşen ve Fındıklı etaplarını tamamladıklarını söyledi.

 Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2010, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73