banner72

Ak Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı Partilileriyle Buluştu

AK Parti Ardeşen ilçe teşkilatı seçim çalışmalarına başlayarak, köy, mahalle ve belde temsilcileriyle yemekte bir araya geldi.

Ak Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı Partilileriyle Buluştu
Ardeşen Belediyesi çok amaçlı salonda yapılan yemekli toplantıya, AK Parti İstanbul Milletvekili Nusret Bayraktar, AK Parti Rize Milletvekili Lütfü Çırakoğlu, Çay İşletmeleri Genel Müdürü (ÇAYKUR) İmdat Sütlüoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, İlçe Başkanı Avni Kâhya ile partinin yönetim kurulu üyeleri ile Ardeşen’e bağlı 23 mahalle, 38 köy ve 1 belde temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Avni Kâhya yaptı. Daha sonra sırasıyla Belediye Başkanı Sinan, ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu, Milletvekili Çırakoğlu, AK parti İl Başkanı Ayar ve Partinin İstanbul Milletvekili ve AK Parti Rize Milletvekili birinci sıra adayı Nusret Bayraktar birer konuşma yaparak,12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde güçlü bir iktidarla tekrar işbaşına geleceklerini dile getirdiler.

Konuşmasının sonunda sandık müşahitlerine seslenen Bayraktar, belde, mahalle ve köylerde kurulacak sandıklara sahip çıkmalarını istedi. Bayraktar, seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlanması gerektiğini belirterek, “Seçime 1 ay gibi kısa bir süre kalmıştır. Partimizin Genel Merkezi, Genel Başkan ve Başbakanımız 12 Haziranda yapılacak genel seçimlerde sandıklara sahip çıkmaya son derece önem verdiği bilinmektedir. Bu hassas noktada görevli olan sandık müşahitlerimize önemli görevler düşmektedir.”  DediKonuşmaların sonunda Milletvekili ve diğer davetliler ile köy, mahalle ve belde temsilcilerine çeşitli ikramlar sunuldu.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73