banner72

AK Parti Çatısı Altında Birleşmeye Davet !

AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Çay Tv’de katıldığı programda parti ayırt etmeksizin herkesi AK Parti çatısı altında birleşmeye davet etti.

AK Parti Çatısı Altında Birleşmeye Davet !
AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Rize’nin tecrübeleri kadrolarını AK Parti bünyesinde birlik olmaya çağırdı.

Parti ayırt etmeksizin geçmişte Rize’de siyasi faaliyet yürüten tüm kadroların tecrübelerinin önemli olduğunu vurgulayan Nusret Bayraktar,  “ANAP’lı kardeşlerimiz vardı. Belediye başkanlığı yapmış insanlar var. İl genel meclisi üyeliği yapmış insanlar var. Bu insanların birikimi niye beni rahatsız etsin ki. Hani bizim dinimizde, dilimizde, kültürümüzde ilmi Çin’de de bulsanız alın getirin demiyorlar mı? Benim kapımın dibinde bilgi sahibi tecrübe sahibi insanlar var. Ülkemiz için çalışırken, “sen şu partilisin ben seni istemiyorum” demek gibi bir hakkımız da lüksümüz de yok. Hele söz konusu Rize ise hiç yok dedi. Rize’nin menfaati için böyle bir fırsat bir daha ya gelir ya gelmez. Bakanıyla, milletvekiliyle, teşkilatıyla, başbakanıyla, projeleriyle ve iktidar olma avantajıyla AK Parti var. Bu bir fırsattır.” dedi.

Seçimlerde Rize’nin desteğinin önemli olduğunu belirten Bayraktar, “Geçmiş dönemde, Bingöl %95 oy oranı ile destek vermişse Rize’de 3-0 yetmez. Rize’de mutlaka oy oranı çok yüksek bir şekilde seçim tamamlanmalıdır. Sayın Mesut Yılmaz yok. ANAP’da yok. Ben özellikle ANAP’lı kardeşlerime, ANAP’ın lokomotif olan kadrolarına adetinizi ve huyunuzu değiştirmeyin aynı şekliyle gelin, siz başbakan seçmeyi çok seviyorsunuz başbakan seçmeye devam ediniz. ANAP’lı kardeşlerim hangi siyasi partiye oy verirlerse Rize için ülke için menfaatli olacağını benden iyi bilirler. Onların büyük bir bölümü siyasette benden daha tecrübeliler. O zaman hiçbir kardeşimin Rize’nin menfaatine aykırı olacak bir tarzda, bir başkasına oy vereceğini düşünemiyorum.” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2011, 08:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73