banner72

AKP Milletvekili Adayları Güreşen Köyünde

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin’de Seçim Çalışmalarını Köy Köy Sürdürüyor.

AKP Milletvekili Adayları Güreşen Köyünde

12 Haziran Genel Seçimlerine Sayılı Günler Kala, Siyasi Partiler ve Milletvekili Adayları Çalışmalarını Aralıksız Şekilde Sürdürüyor…

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Artvin Milletvekili Adayı İsrafil Kışla, Borçka İlçesine Bağlı güreşen Köyüne bir Ziyaret Gerçekleştirdi.

Ziyarete, Ak Parti Borçka İlçe başkanı Ahmet Keskinkurt, İlçe yönetim Kurulu Üyeleri ve Bazı Partililer eşlik Etti…

AKP Artvin Milletvekili Adayı İsrafil Kışla, Güreşen Köy Merkezinde Bulunan Esnafları ve Çay Ocaklarında Oturan Vatandaşları Tek Tek Ziyaret Ederek, Sıkıntılarını Dinledi ve Çözüm Önerileri Hakkında Bilgi Alışverişlerinde Bulundular.

Yaş Çay Kampanyasına Az Bir Zaman Kala, Özellikle Yol Sorunu Hakkında ki Sıkıntılarını Dile Getiren Köy Halkı, Vekil Adayı Kışla’dan Köy Yolunun Yapılmasını İstedi.

Güreşen Köyü Esnafı ve Sakinleri, 4 Yıl Önceki Seçimleri Hatırlatarak, “Önceki Seçimde de, Mevcut Milletvekili Ertekin Çolak’tan Yol İstemiştik Ama Herhangi Bir Çalışma Olmadı. Özellikle Muratlı Barajının Yapılmasıyla Birlikte Yolumuz Çok Uzadı. Bu Yolun Kısaltılması İçin Çalışma Yapılmasını İstiyoruz. İlçe Merkezine Olan Mesafemiz Çok Uzun Olduğu İçin Sıkıntı İçindeyiz.” Dediler.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2011, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73