banner72

AKP'nin Adayı Nusret Bayraktar Ardeşen’de

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Komisyonu, Turizm, Sanayi, Bayındırlık Komisyonu Başkanı, AK Parti Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar Seçim Çalışmaları Kapsamında Ardeşen’de Bir Dizi Gezi ve İncelemelerde Bulundu.

AKP'nin Adayı Nusret Bayraktar Ardeşen’de
Ardeşen’de Gezi ve İnlemelerde Bulunan Bayraktar, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Talimatıyla Çıraklık ve Kalfalık Döneminde İstanbul da Hizmet Ettiğini Anımsatarak, “Artık Ustalık Döneminde Rize’ye Hizmet Edeceğiz” dedi.

12 Haziran’da Yapılacak Olan Seçimler Öncesinde Çalışmalarını Ardeşen’de Sürdüren AK Parti İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar, Ardeşen’de ki Programına Esnaf Ziyareti İle Başlarken, Daha Sonra Sırasıyla Köy Muhtarları Derneği, Ziraat Odası, 53–11 Çay Kooperatifi, Halk Eğitim Merkezi Gibi Birçok Kuruma Ziyarette Bulundu.

SEÇİM ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Bayraktar'ın Ardeşen'de ki Gezisine Ardeşen’li Aday Adayı Âdem Biberoğlu da Katılırken, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kâhya, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yerebakan, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ofluoğlu, Belediye Meclis Üyesi Kadir Kulaber, Ardeşen İlçe Kadın Kolları Başkanı Saniye Er ve Partililer de Eşlik etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar Yaptığı Açıklama da, Başbakan Erdoğan’ın Rize’ye Büyük Değer Verdiğini İfade Ederek, “Burada Hepimiz Kenetlenerek, Birlik Beraberlik İçerisinde Güzel Çalışmalar Yapacağız. Artık Ustalık Dönemi İçin Halkımızın Karşısına Çıkıyoruz. Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Talimatıyla Çıraklık ve Kalfalık Döneminde İstanbul da Hizmet ettik. Artık Ustalık Döneminde Rize’ye Hizmet Edeceğiz. Türkiye, Yeni Dönemde Büyük Yeniliklerle Tanışacak. Rize’de Hepimiz, Başbakanımızın Yüzünü Güldürecek Bir Neticeyle Çıkmak İçin 24 Saat Çalışacağız.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2011, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73