banner72

AKP’nin Adayına ‘Milli Görüşçü’ Yakıştırmasına Tepki

Saadet Partisi Ardeşen İlçe başkanı Ekrem Okutan’dan Milletvekili Adaylarının açıklanmasının Ardından İlk Değerlendirme Geldi. Okutan İlk Değerlendirmesinde AKP’nin Rize 3. Sıra Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar Hakkında Çıkan “Kalan Tek Milli Görüşçü” Haberlerine Tepki Gösterdi.

AKP’nin Adayına ‘Milli Görüşçü’ Yakıştırmasına Tepki
“SON MİLLİ GÖRÜŞÇÜ” SÖYLEMLERİNE SERT TEPKİ
Adalet ve Kalkınma Partisi Kadrolarında Yer Alan ve Milli Görüşten Gelen Birçok İsmin Elenmesinin Ardından, Milli Görüşten Kalan Tek İsim Olduğu İddia Edilen Nusret Bayraktar Hakkında Çıkan Haberlere Sert Tepki Gösteren Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Ekrem Okutan,  “O Milli Görüşçüdür Söylemlerini Anlamakta Güçlü Çekiyorum. Evet O Bir Zamanlar Milli Görüşçü Gibi Görünüyordu. Ama Sayın Bayraktar, Açıkça O Gömleği Çıkardık Diyenlerin Tarafında Yer Aldı.  Bayraktar Milli Görüşçü Olsa İdi 8 Sene AKP Kadrolarına Hizmet Etmezdi. Yıllardır İstanbul da Görev Yap. Sonra Ben Milli Görüşçüyüm Edaları İle Rize’de Oy Ara. Bu Kabul Edilebilir Bir Durum Değildir. Mili Görüşün Tek Temsilcisi Saadet Partisidir ve de Öyle Kalacaktır. Yıllardır Hem Gömleği Çıkardık Diyip, Hem de Sinsice Milli Görüş Ayaklarına Yatarak Milli Görüşün Tek Temsilcisi Saadet Partisinin Oylarına Göz Dikmeyin.” Dedi.

Bayraktar’ın Yıllardır İstanbul da Siyaset Yaptığını, Bölgeye Tek Bir Hizmetinin Olmadığını Anımsatan Okutan, “Yıllar Sonra Rize’ye Gelip Milli Görüşçüyüm Edasıyla Oy Toplamanın Peşinde Olan Sayın Bayraktar, Şayet Seçilirse 20 Yıldır Alıştığı İstanbul’dan Asla Kopamaz ve Yine Siyasetini İstanbul’dan Sürdürecektir. Yani Seçim Bölgesinin Sorunlarını Uzaktan Yöneten Siyaset Anlayışıyla Hareket Edecektir. Bunu Rize Halkı Bizden Daha İyi Bilmektedir. Rize’den Görev Yapacak Olan İnsan İlk Önce Rize’nin Suyunu İçecek, Rize’nin Tozunu Yutacak, Rize’de Vatandaşın Kolunda Gezecek ve Sorunlarını En Temelinden Gelip Kendisi Bulacak. Bunu da Sayın Bayraktar’ın Yapacağını Kimse Beklemesin.” Dedi.

İLGİLİ HABER:
Milli Görüş’ten Bir O Kaldı, O’da Rize’den Aday!

SAADET PARTİSİ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GELİYOR…
Saadet Partisi Olarak Rize’den 3 Güçlü İsmi Aday Gösterdiklerini Belirten Okutan, “Eski İl Başkanımız Cemil Çolak, Teşkilatımızın En Köklü İsimlerinden Sayın Sait Eksilmez ve Genç Kardeşimiz Bilal Öztürk. Hepsi de Birbirinden Temiz ve Çalışkan İsimlerdir. Rize’nin ve Bölge İlçelerinin Sorunlarını En İyi Şekilde Bilen, Bu Sorunlara En İyi Çözüm Getirebilecek Kişilerdir. Diğer Partilerin Milletvekillerini Bu Güne Kadar Gördük. Rize’de var olan Sorunlara Hiçbir Çözüm Getiremezlerken, Yeni Sorunlar Getirmeyi Çok İyi Becerdiler.” dedi.

YİNE İTHAL ADAYLARA KANMAYIN
Son 4 Yıldır Rize’yi İthal Adayların yönettiğini İddia Eden Okutan, "AKP Hiç Umulmadık Bir Anda Ali Bayramoğlu’nu Aday Göstererek Rize’yi İthal Bir İsime Mahkum Bıraktı. Sorunların Çözümü İçin Değil de, Sorunsuz Rize’yi sorunlara Boğduğunu Hep Birlikte Gördük. Şimdi Yeni Seçim dönemin de de Aynı Uygulamayla Bu Kez Rize’ye 2 Yeni İthal Vekil Adayı Gönderen Başbakan Rize’yi Tamamen Gözden Çıkardığını Açıkça Göstermiş Oldu. Rize’yi Bilmeyen, Rize’nin Sorunlarını Bilmeyen Kişilerin Çözümden Çok Sorun Çıkaracağını Halkımızın Görmesi Gerek.” Dedi. (Laz Haber)
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2011, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73