banner72

Anap'lılar Ak Parti Açılışında !

AK Parti`ye bu kez ANAP`lı İl Genel Meclis Üyeleri Emin Kanbur ve Hasan Şuşoğlu`da destek verdiği belirtildi. İkili AK Parti`nin seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.

Anap'lılar Ak Parti Açılışında !

Mesut Yılmaz`ın ekibinde yer alan Abdürrahim Albayrak, Mustafa Mataracı ve Hızır Hop`un destek verdiği AK Parti`ye bu kez ANAP`lı İl Genel Meclis Üyeleri Emin Kanbur ve Hasan Şuşoğlu`da destek verdiği belirtildi. İkili AK Parti`nin seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.
Rize Bağımsız Milletvekili Mesut Yılmaz’ın kendisine yakın isimler üzerinden AK Parti’ye destek vereceği yönünde bir soruyu cevaplayan Bakan Hayati Yazıcı, “Bu yönde bir şey ben bilmiyorum. Mesut Yılmaz bölgemizden seçilerek parlamentoya girmiş, Başbakanlık yapmış bir hemşerimizdir. Mesut Yılmaz akıllı bir insandır. Onun yanlış yapacağı kanısında değilim. Aklın yolu tektir derler. Sanıyorum Mesut Yılmaz’da hemşerilerinin inisiyatifleri doğrultusunda hareket eder, böyle davranır diye düşünüyorum. Ama söylendiği gibi bir çağrısı olup olmadığını bilmiyorum.” diye konuştu. Bu arada AK Parti seçim bürosu açılışına Mesut Yılmaz’a yakınlığı ile bilinen Anavatan Partili İl Genel Meclis Üyeleri Emin Kanbur ve Hasan Şuşoğlu’ da katılarak Bakan Yazıcı ile görüştü. Bilindiği gibi daha öncede Anavatan Partisi Rize eski il Başkanı Mustafa Mataracı, Rize eski Belediye Başkanı Anavatan Partili Hızır Hop ve İş adamı Abdürrahim Albayrak, Başbakan Erdoğan’a destek vereceklerini açıklamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2011, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73