banner72

Ardeşen ARDOFF Ödüllerle Döndü !

Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş,07-08 Mayıs 2011 tarihlerinde Samsun Vezirköprü Kunduz Ormanları’nda yapılan Karadeniz Offroad Yarışmalarında dereceye giren Ardeşen Offroad Kulübü (ARDOFF) sporcularını kupa ile ödüllendirdi.

Ardeşen ARDOFF Ödüllerle Döndü !
SABRİ ASLIŞEN’İN HABERİ...
Kaymakam İlyas Memiş, Samsun’da 3 takım olarak farklı dereceler elde eden ARDOFF Kulüp üyelerini için Ardeşen Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi.

ARDOFF Kulüp Başkanı Ahmet Saral, Ardeşen ilçesini temsilen Samsun Vezirköprü Kunduz Ormanlarında yapılan yarışlarda 3 araçla katıldıklarını belirterek, yarış sonrası ARDOFF Kulübü olarak 2 ve 3’uncülük ile 5’inciliği elde ettiklerini, birçok eski kurulan kulüplerden Türkiye’de iyi dereceler elde ettiklerini söyledi.

Kaymakam İlyas Memiş, henüz yeni kurulan Ardeşen ARDOFF Kulübü, kısa sürede hazırlanarak katıldıkları şampiyonada gösterdikleri başarıdan dolayı sporcuları kutlayarak Kaymakamlık olarak başarı gösterilen her spor dalında destekçi olacaklarını dile getirdi.

Kaymakam Memiş, araçlarıyla birlikte Hükümet Konağı alanına gelen ARDOFF Kulübü Başkan ve üyelerine Samsun’da elde ettikleri başarıdan dolayı kupalarını kendilerine sundu.

Kaymakam Memiş tarafından kupalarını alan ARDOFF Kulübü başkan ve üyeleri daha sonra Belediye giderek, meclis üyeleri ile birlikte makamında toplantı halinde bulunan Başkan Mümtaz Sinan’ı ziyaret etti.Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73