banner72

Ardeşen Gazeteciler Derneği Açıldı

Rize nin Ardeşen ilçesinde görev yapan basın mensupları tarafından kurulan dernek, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Ardeşen Gazeteciler Derneği Açıldı

 

     Ardeşen Taşkonak İş Merkezi 3. katta hizmet verecek olan Ardeşen Gazeteciler Derneği’nin açılışına ilçe kaymakamı Cemil Kılınç, Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Pazar Belediye başkanı Ahmet Basa, Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Topal, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kâhya, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu, DSP Ardeşen İlçe Başkanı Hasan Sual, daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Ardeşen ve Pazar’dan gazeteciler ile çok sayıda vatandaş Katıldı.
26430
     Açılış kurdelesini kesen Ardeşen Kaymakamı Cemil Kılınç, basın mensuplarının dernekleşerek biraraya gelmesinin sevindirici olduğunu kaydederken, Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Navdar da açılışa katılan herkese teşekkür etti.
26431
     Açılışın ardından Ardeşen Kaymakamlığı tarafından kaymakamlık binasında İdareciler ve Gazeteciler Günü dolayısıyla katılımcılara bir kokteyl verildi.

 

 

 

     Kokteylden sonra Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan tarafından Ardeşen ve Pazar ilçesinde görev yapan gazetecilerle idarecilere bir kaynaşma yemeği verildi.

     Yemeğe Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2010, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73