Ardeşen GSK, Amasya’lı Kızları Ağırlayacak!

Türkiye Hentbol Federasyonu Bayanlar 1. Lig, A Grubu Temsilcimiz Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Bayan Hentbol Takımı 2. Devrenin 4. Karşılaşmasında Kendi Evi ve Seyircisi Önünde Amasya Atatürk Lisesi GSK’yı Ağırlayacak.

Ardeşen GSK, Amasya’lı Kızları Ağırlayacak!
ÖMER FARUK ZENGİNAL
13. Haftaya Lig’de Topladığı 14 Puanla 4. Sırada Giren Temsilcimiz Ardeşen GSK, Amasya Engelini de Sorunsuz Bir Şekilde Geçip Galibiyet Serisini Sürdürmek İstiyor.

Lig’de Kötü Günler Geçiren Ve 6 Puanla Düşme Potasında ki 7. Sırada Yer Alan Amasya Atatürk Lisesi GSK, Mutlak Galibiyet Parolası İle Geleceği Ardeşen’de, Bugün Ardeşenspor Sosyal Tesisler Bünyesinde Bulunan Patulya Hotel’de Dinlenmeye Çekilecek.

Maç Öncesi Açıklamalarda Bulunan Ardeşen GS Kulübü Başkanı sultan Rauf Oğuz, “En son Geçen Hafta Sivas GSK Deplasmanında Almış Olduğumuz 37 – 32’lik Galibiyet Sonrası Play-Off’u Şansımızı Biraz Daha Sağlamlaştırdık. Bundan Sonra Oynayacağımız 6 Maçın 5’i Ev Sahibi Olarak Ardeşen’de 1 Tanesi de Deplasmanda Oynanacak. Tabi Maçlar, Oyuncusunun Yanında Seyircisi İle Birlikte Güzelleşiyor. Maçı Kazandıran % 50 Oyuncu % 50’de Taraftardır. Bu Kapsamda Bu Pazar Günü Oynayacak Olduğumuz Amasya Atatürk Lisesi GSK Karşılaşmasına Bütün Taraftarlarımızı Bekliyoruz.” Dedi.Karşılaşmanın 05.02.2012 Tarihinde Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı İçerisinde Bulunan Ardeşen Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda, saat 13’00’da Oynanacağını Anımsatan Oğuz, “Salonumuz Sıcaktır. Oturacak Yerlerimiz de Son Derece Uygun ve Temizdir. Fırsatımız Varken ve Morale İhtiyacımız Varken Bu Günlerimiz de Ardeşen Halkı Yanımızda Olsun. Bizi Yalnız Bırakmasın ve Galibiyetlerimize Katkı Sağlasın” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2012, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER