banner72

Ardeşenspor Bank Asya'ya Koşuyor

Ardeşenspor Yönetimi Alt Yapıda ki yetenekleri kendi bünyesinde yetiştirmeye devam ediyor.

Ardeşenspor Bank Asya'ya Koşuyor
ÖMER FARUK ZENGİNAL/GELİŞİM TV
Ardeşenspor Yönetimi, Gelecekte ki Ardeşenspor’u Sağlam Temeller Üzerine Kurmak İçin Kolları Sıvadı. Ardeşenspor Sosyal Tesisleri Bünyesinde bulunan Patulya otelde toplanan Ardeşenspor yönetimi, alt yapıda oynayan 60 futbolcusu ile bir araya geldi.

İLK HEDEF BAL, DAHA SONRA SIRASIYLA BANK ASYA’YA KADAR
Toplantı da bir konuşma yapan Ardeşenspor Kulüp Başkanı Mehmet Çırakoğlu, A takımının ilk hedefinin bal ligi ardından 3. 2. ve Bank Asya ligi olduğunu belirtti.

Bu yolda sağlam adımlarla yürümek için, altyapının çok önemli olduğunu belirten Çırakoğlu, “Bugünden itibaren genç yeteneklerle birlikte prensipli ve disiplinli bir çalışma yürüterek, ilerleyen yıllar için Ardeşenspor’a büyük katkı sağlayacağınıza inanıyorum.” dedi.

3 YILDIZLI TESİSE SAHİP TEK AMATÖR KULÜP ARDEŞENSPOR’DUR
Ardeşenspor kulübü’nün tesislerini bitirerek profesyonel lige adım atmaya başladığını belirten Başkan Çırakoğlu, “Bu yıl şampiyonluğa oynuyoruz. İlk hedefimiz 4. lig olan Bölgesel Amatör ligine çıkmaktır. Sonraki hedefimiz sırasıyla 3. lig, 2. lig ve Bank Asya ligine kadar yükselmektir.“ dedi.

HEDEFLERE GİDERKEN ALT YAPILAR GÜÇLENECE
Hedeflerine adım adım giderken, alt yapısının güçlendirmeyi hedeflediklerini belirten Çırakoğlu, “Alt yapı için ne gerekiyorsa bugünden itibaret sağlanacaktır. Hiçbir masraftan kaçınılmayacak ve Ardeşenspor’un temellerini sağlam atmak için her şey yapılacak. Ardeşenspor kulübünün daha iyi yere gelmesi için yeni yollar açılacak. Biz bu yolları hep birlikte geçeceğiz ve Ardeşenspor kulübümüzü, bordo beyaz bayrağımızı en iyi yere yetirmek için en iyi şekilde mücadele edeceğiz.  Bunu hep beraber başaracağız.”

DİSİPLİN ŞART
Ardeşenspor’un en temel prensibinin disiplin olduğunu belirten Çırakoğlu, “Bir kulüpte disiplin olmazsa başarı da olmaz. Ardeşenspor kulübünün ilkeleri vardır, kuralları vardır. Bu kurallar eksiksiz uygulanacaktır. Hiç kimse Ardeşenspor kulübünden büyük değildir. En büyük Ardeşenspordur. Kulüp idarecileri, kulüp hocaları, kulüp başkanları da dahil, hepsinden büyük Ardeşenspordur. En büyük renkte bordo beyazdır. Ardeşen’de, sporu da Ardeşenspor temsil eder.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2010, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73