banner72

Ardeşenspor'da Bayramlaşma

Ardeşenspor Kulübü, Kurban bayramı dolayısıyla Vali Erdal Ata Şehir Stadında bayramlaşma töreni düzenlendi.

Ardeşenspor'da Bayramlaşma
Bayramlaşma törenine Kulüp Başkanı Mehmet Çırakoğlu, Asbaşkan Temel Türkoğlu, teknik direktör Selim kabaoğlu, Altyapı sorumlusu İsmail Hakkı Kutanis, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Rauf Oğuz, İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu ile kulüp yönetim kurulu üyeleri ve sporcuları katıldı.

Hedeflerini geniş tuttuklarını belirten Kulüp Başkanı Çırakoğlu, Ardeşenspor olarak köklü bir kulüp olarak bölgede Rize birinci amatör kümede mücadele ettiklerini, maçlardanda anlaşılacağı gibi beşte beş yaparak grupta liderliklerini sürdürdüklerini söyledi.
ardeenspor.jpg
Takımda moralin en yüksek düzeyde olduğunu da sözlerine ekleyen Çırakoğlu,”Ligde esas olan Amatör kümede mücadele etmek değil, BAL ligine çıkıp, orada da başarılı olup 3.lige çıkmaktır. Bilindiği üzere Ardeşenspor, tesis ve alt yapı olarak sıkıntısı yok. Bunlara teknik kadro ve oyuncuların iyi performansları da eklendiğinde 3.lig hayal olmaktan çıkacaktır.”dedi
ardeenspor_2.jpg
Son günlerde taraftarın Ardeşenspor ilgisinin arttığını da sözlerine ekleyen Kulüp Başkanı Çırakoğlu,”Ardeşenspor başarılı oldukça, ilçemizde bulunan Vali Erdal Ata Şehir Stadına da ek tribün ve yedek sahanın yapılması gerekeceği anlamına gelmektedir.” Şeklinde ifadede bulundu.

ardeenspor_3.jpg

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2010, 08:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73