banner72

Arhavi Diyaliz Ünitesi Yenileniyor

Çarmıklı Ailesinden Diyaliz Ünitesine Büyük Destek

Arhavi Diyaliz Ünitesi Yenileniyor

DG/Arhavi - Arhavi Devlet Hastanesi diyaliz ünitesine çarmıklı ailesinden Orhan ÇARMIKLI’nın büyük katkısı taktir topluyor. 8 yatak kapasiteli olan diyaliz ünitesi, yapılacak olan çalışma ile Hastalara Daha Modern Ve Konforlu Hizmeti Sunacak Hale Getirilecek.

http://img14.imageshack.us/img14/5339/diyalizunitesiarhavi4.jpg

Tahmini maliyeti 50.000 tl olarak belirlenen bu birimin yapımını üstlenen Çarmıklı ailesi ve Orhan ÇARMIKLI, Arhavi’ye, hayırsever bir aile olarak kendilerini tekrar tescil ettirmiş oldular.Hastaneyi Ziyaret eden Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ve Başkan Yardımcısı Namık KÖSEOĞLU diyaliz ünitesi ile ilgili Hastane Başhekimi Dr. Metin ÖZDEMİR’den bilgi aldılar. Dr. Metin ÖZDEMİR; “Uzun zamandır diyaliz ünitesinin yenileme çalışmaları yapıldığını mevcut durumun ve ortamın iyileştirilmesi gerektiğinin bilincinde idik. Bu nokta da hemşerimiz hayırsever işadamı olan Sayın Orhan ÇARMIKLI Arhavi Devlet Hastanesinin diyaliz ünitesinin tüm masraflarını üstlenerek birkaç ay içerisinde modern bir servis haline getirmeyi taahhüt etmiştir” dedi.

http://img341.imageshack.us/img341/3480/diyalizunitesiarhavi3.jpg

Başkan HEKİMOĞLU; “Çarmıklı ailesinin bu örnek davranışından dolayı özellikle bu servisin yapımını üstlenen Sayın Orhan ÇARMIKLI beye teşekkür ediyorum. Artık Hastanemiz tüm servisleri ilehizmet verme noktasında daha modern bir hale geldi. Atanan yeni uzman hekimlerle hastalar ilçe dışına sevke gerek kalmadan işlerini, sorunlarını halledebiliyorlar . Yapılacak olan diyaliz ünitesinin bitmesiyle de, diyaliz hastaları çok daha konforlu ve çok daha sağlıklı bir ortamda hizmet göreceklerdir” dedi.

http://img30.imageshack.us/img30/8087/diyalizunitesiarhavi1.jpg

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2010, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73