banner72

Arhavi Lokantası Batumda Hizmete Girdi

Başkan Hekimoğlu Batum'da

Arhavi Lokantası Batumda Hizmete Girdi

DG/Arhavi - Başkan Coşkun HEKİMOĞLU işyeri açılışlarına ilçe sınırlarının dışında, hatta ülke sınırlarının da dışında, Gürcistan’ın Batum şehrinde de devam etti. Arhavili girişimci Muhammet GÜMÜŞ’e ait olan lokantanın açılışında Başkan HEKİMOĞLU ile birlikte Başkan Yardımcısı Namık KÖSEOĞLU, Belediye Meclis Üyesi Turgay ATASELİM'de yer aldı.
http://img199.imageshack.us/img199/9599/batumdaarhavilokontasi1.jpg
Batum Emniyet Müdürü ve Müdür Yardımcısı, Batum Türk konsolosluğu çalışanları ve Batum Müftüsü nün yer aldığı açılışa ayrıca burada iş hayatını sürdüren Arhavili vatandaşlar da katıldılar. İşyeri sahibi Muhammet GÜMÜŞ’e ait olan ve adını “ARHAVİ LOKANTASI” koyan bu iş yeri Batum’un en işlek caddesinde yer almaktadır. Açılışını Batum Müftüsü ile birlikte yapan Başkan HEKİMOĞLU ; “Muhammet kardeşime açmış olduğu bu işyerinde bolluk bereket içinde hayırlı kazançlar diliyorum. Kendisini bu cesaretinden dolayı kutluyorum. Bu işyerini açarak Türk mutfağını Batum halkına tanıtmış olacak. Hayırlı olsun.” diyerek kurdeleyi kestiler.

http://img705.imageshack.us/img705/1163/batumdaarhavilokontasi7.jpg
Daha sonra işyerini gezip sahibi tarafından lokanta ile ilgili bilgiler alan Başkan ve davetliler bir süre oturduktan sonra, Batum da faaliyet gösteren diğer esnaflarla da görüştüler. Çok memnun kalan esnaflar Başkana yoğun ilgi gösterdiler. Esnafların durumlarını soran Başkan HEKİMOĞLU, çalışanlardan da işleri ile ilgili bilgi aldı.

http://img21.imageshack.us/img21/295/batumdaarhavilokontasi3.jpg

http://img41.imageshack.us/img41/5674/batumdaarhavilokontasi4.jpg

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2010, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73