banner72

Arhavi Sahili Artık Işıl Işıl

Çok kısa bir süre içerisinde projelendirilip çalışmalarına hızla başlanan Arhavi sahil geçişi ışıklandırma projesi, son kontrollerinin yapılmasının ardından tamamlanarak hizmete sokuldu.

Arhavi Sahili Artık Işıl Işıl

Yüklenici firma tarafından daha 10 gün önce yapımına başlamasına rağmen çok kısa süre içerisinde 1,5 kilometrelik sahil geçişinin ışıklandırma projesi hayata geçirilmiş oldu. Arhavi’nin sahil bandındaki gece görüntüsüne bambaşka bir anlam katmasının yanında, yapılan bu çalışma sonucunda ilçe halkı artık sahil bandını daha rahat ve güvenli bir ortamda kullanabilecek yürüyüş ve spor imkânlarından akşamları da yararlanabileceklerdir.

Önümüzdeki günler içerisinde sahil dolgu alanında yapılacak olan çalışmalarla bölgenin farklı bir görüntüye kavuşacağını söyleyen Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, “Hem devletimizin hem iş adamlarımızın desteği ile Arhavi sahilini modern görünüme kavuşturmanın planlarını yapıyoruz. Gerek belediye olarak bizler, gerek Milletvekillerimiz ve gerekse işadamlarımız çok yakın bir zamanda sahil dolgu alanında uygulamaya koyacağımız projelerin takipçisiyiz. Yapılan çalışmayla artık sahilimizi aydınlatmış olduk. İnşallah, sahil dolgu alanı için düşündüğümüz projeleri bir bir hayata geçirmeye başladıkça Arhavi’nin değişen ve gelişen yüzüne hep beraber tanıklık edeceğiz”dedi.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2010, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73