Arhavi'de bayanlar hentbol maçında kavga !

Artvin'de, Hentbol 1.Lig Bayan A Grubu'nda mücadele eden Arhavispor ile Sivas Gençlikspor arasında oynanan maçta, maçın bitimine 10 saniye kala çıkan kavgada, 2 sporcu yaralandı.

Arhavi'de bayanlar hentbol maçında kavga !

Artvin'de, Hentbol 1. Lig Bayan A Grubu'nda mücadele eden Arhavispor ile Sivas Gençlikspor arasında oynanan maçta, maçın bitimine 10 saniye kala çıkan kavgada, 2 sporcu yaralandı.

Arhavi Spor Salonu'nda karşı karşıya gelen ve hakemler Adem Aktaş ve Gürkan Kol'un yönettiği Arhavispor ile Sivas Gençlikspor arasındaki hentbol maçının bitimine 10 saniye kala, her iki takımın bazı sporcuları arasında tartışma başladı. Diğer sporcuların karışmasıyla kavgaya dönüşen olay, bazı seyircilerin de sahaya girmesiyle büyüdü.

Polisin müdahalesiyle sona eren olayda, parmağı kırılan Arhavisporlu İnci Altın ile gözünden yaralanan Emel Aydın, Arhavi Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedavi edildi.

Olayın ardından, kavgaya karışan sporcular ve takımların yöneticileri ile bazı seyircilerin polis tarafından ifadesi alındı.

Söz konusu takımlar arasındaki maç ise gözlemcinin de rapor tuttuğu olaylar nedeniyle tamamlanamadı.

Konuk takım Sivas Gençlikspor'un 23-19'luk üstünlüğüyle devam ederken çıkan olaylar yüzünden tamamlanamayan maçla ilgili kararı Hentbol Federasyonu verecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2012, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER