banner72

Arhavi'de Belediye Araçları İçin Park Yapılıyor

Arhavi Belediyesi Kademesine Yeni Araç Parkı Yapılıyor

Arhavi'de Belediye Araçları İçin Park Yapılıyor

Arhavi Belediyesinin kademe birimine yeni kapalı araç parkı yapılıyor. Belediye envanterinde yer alan mevcut ve yenilenen iş makinelerinin yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin de katkıda bulunarak göndermiş oldukları yeni araçların muhafazası için düşünülen kapalı araç parkı için çalışmalar başlatıldı.
Önümüzdeki günlerde, yine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ’ın bizzat katkılarıyla gönderilecek olan üç yeni iş makinesinin de Arhavi Belediyesi bünyesine kazandırılmasıyla bir hayli büyüyecek olan araç filosunun daha güvenli bir alanda muhafaza edilmesi zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Bilindiği gibi geçmiş dönemde gelişigüzel park edilen Belediye araçları her türlü tehlikeye açık durumda idi. Açık alanlarda park edildiği için de zamanla işgörmez hale gelmeleri kaçınılmaz bir durumdu. Bu nedenle Arhavi Belediye Başkanı  Coşkun HEKİMOĞLU, Belediye kademesine ait mevcut alanda yeni bir garaj yapılması için talimat verdi ve araç parkının tamamlanmasıyla Belediye araçlarının daha güvenli bir ortamda muhafaza edilmesi, planlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2010, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73