banner72

Artvin Adaylarına Coşkulu Karşılama !

Artvin AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Bölgelerine gelerek çalışmalarına start verdiler.

Artvin Adaylarına Coşkulu Karşılama !
Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Milletvekili adayları İsrafil Kışla ve Mehmet Kocatepe, milletvekili seçim çalışmalarına başladılar.

Artvin’e gelmek için yola çıkan adayları Trabzon hava alanında kalabalık bir heyet karşıladı.

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Alptekin başta olmak üzere, milletvekili aday adayları, il ve ilçe başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve partililerden oluşan kalabalık bir heyet ise, Ak Parti milletvekili adayları İsrafil Kışla ve Mehmet Kocatepe’yi Rize-Artvin il sınırında coşkulu bir şekilde karşıladılar.

Burada halkın göstermiş olduğu yakın ilgi den büyük memnuniyet duyan adaylar, gördükleri ilgiden dolayı tüm teşkilat ve mensuplarına teşekkür ettiler.

Kadın kolları tarafından kendilerine verilen çiçekleri kabul eden Milletvekilleri adayları “Kadınlarımız bizim başımızın tacıdır. Her zaman olduğu gibi yine yanı başımızda ve en büyük destekçilerimizdir” dediler.

Yüzlerce araçlık konvoy oluşturarak Arhavi ilçesine doğru hareket eden partililer, şehre coşkulu bir şekilde girdiler.

İlçe halkını tek tek selamlayan adaylar, güzergâh boyunca halkın yakın ilgisi ve sevgisi ile karşılaştılar.

Parti binası önünde toplanmış olan halka hitaben hazırlanan programda, öncelikle aday adayları birbirlerine vermiş oldukları desteklerini dile getirdiler.

Aday adayları aynı birlik ve beraberlik içerisinde seçimi zafere taşıyacaklarını belirttiler.

Partililerin karşısına çıkan tüm milletvekili aday adayları, il ve ilçe başkanları, Arhavi, Yusufeli ve Murgul Damar belediye başkanları ve adaylar İsrafil Kışla ile Mehmet Kocatepe halkı selamladılar.Partililere hitaben konuşma yapan adaylardan Mehmet Kocatepe “Artvin’de yapacağımız seçim çalışmaları için, görüyorum ki Arhavi daha şimdiden kendini hazırlamış, bizleri bu yolda motive etmiştir. İlk günden büyük bir şevk ve heyecan duydum. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Artvin’in Ankara’ da iki Ak Parti Milletvekili ile temsil edileceğinden hiç kuşkum yok” dedi. Kocatepe, “Artvin bu gün 2 milletvekilini çıkarabilir diyorsak, geçmişte bu partide Milletvekilliği yapmış çok değerli ağabeylerimiz Sayın Orhan Yıldız ve Ertekin Çolak gibi değerlerimizin sayesinde olmuştur. Gün be gün artan oy oranımızı, umuyorum ki 2 milletvekilini meclise götürmekle süsleyeceğiz” şeklinde konuştu.Yaklaşık 30 yıllık yöneticilik tecrübesi bulunan, üniversitelerde ve kamu kuruluşlarındaki öğretim, deneyim ve tecrübeleri ile başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın çalışma ve mesai arkadaşlığı yapmış Ak Parti Artvin 1. Sıra Milletvekili adayı İsrafil Kışla, yapmış olduğu konuşmasında “10 yıllık bir süre içerisinde büyük fedakârlık ve özveri göstererek teşkilatın çekirdeğinden yetişen siz değerli partili kardeşlerimi saygıyla selamlıyorum. Şahsıma verilen bu kutsal görevi yerine getirmek, sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak bizlerin asli görevleri içerisindedir. Başbakanımızla öteden beri yapmış olduğumuz çalışmalarda birlikte, bir arada bulunduk. Kendilerinin bu düşüncesi beni onurlandırmıştır. Artvin için dışarıda hizmetlerimiz olmuştur. Birçok sivil toplum örgütlerinde yer aldık. Artvinli gençlerimize sahip çıktık. Şimdi sizlere sahip çıkmaya geldik. Tüm gücümüzle gece gündüz demeden çalışacağız ve Ankara’ya Mehmet kardeşimle birlikte gideceğiz” dedi.Konuşmalardan sonra Arhavi’deki ziyaretini bitiren adaylar, sırasıyla diğer ilçeleri de gezmek üzere seçim çalışmalarına başlamış oldular.Ajans53
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2011, 06:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73