banner72

Artvin AKP Seçim Kervanı Esnaf Ziyaretinde

12 Haziran?da yapılacak olan ve yeni parlamentoyu oluşturulacak olan adaylar seçim arifesinde çalmadık kapı, el sıkmadık vatandaş bırakmamak için adeta mekik dokuyorlar.

Artvin AKP Seçim Kervanı Esnaf Ziyaretinde
3 Mayıs Salı Günü Artvin iline uğrayan TV8 Seçim Kervanı Tayfun Talipoğlu’yla yollarda canlı yayın programı, Artvin’de hayatı durdurdu.Valilik önünde yapılan canlı yayına Artvin birinci sıra adayları konuk olurken yerel basın temsilcileri de milletvekili adaylara yönelttikleri sorularla Artvin’deki sorunları dile getirerek çözümü için yaklaşımları sordular.
 
Program sonrası AK Parti Milletvekili Adayları İsrafil Kışla ve Mehmet Kocatepe’ye 23. Dönem Artvin Milletvekili olan Ertekin Çolak da eşlik ederek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Esnaf ziyaretlerinde 12 Haziran’da yapılacak olan seçimler için partilerinden milletvekili aday adayı olan isimler de esnaf ziyaretlerine katılarak partilerine ve milletvekillerine destek istediler.
 
Artvin il merkezinde İnönü Caddesi’nde yapılan esnaf ziyaretlerine AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu başkanları ve üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. Esnaf ziyaretinde Milletvekili Adayları İsrafil Kışla ve Mehmet Kocatepe seçmenine kendilerini tanıtarak karanfil verdi. Ziyaretler sırasında milletvekili adaylarının önünü kesen ve 35 yıldır orman yasasına karşı çıkan 87 yaşındaki Süleyman Yıldırım( Cermak Süleyman) tapulu arazilerinin devlet tarafından gasp edilmesinden dolayı mağdur olduklarını anlatmak için bugüne kadar yaptığı hak arayışını anlatti. Yaşlı amca “Ölmeden devletimin mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.” diyerek seçilecek milletvekili adaylarına Meclis’te çözüm bulmalarının isteğini iletti.

AK Parti Milletvekili adaylarının seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ederken 1. Sıra Adayı İsrafil Kışla ile ilk kez tanışma  fırsatı bulan seçmenler de kısa süreli sohbetler etti. Milletvekili adayları olan İsrafil Kışla ve Mehmet Kocatepe caddede rastladıkları gençlere çiçek sundular.

Kaynak : Hatice Nur ERSÖZ / 08 HABER
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2011, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73