banner72

Artvin TDH'na Katılımlar Sürüyor

Artvin´de Türkiye Değişim hareketi oluşumuna katılımlar sürüyor. TDH Artvin Kurucu İl başkanı Avukat Alper Ketenci katılım listesini basına vermeden bir açıklama yaptı.

Artvin TDH'na Katılımlar Sürüyor

Av. Ketenci, Ülkenin her yanında Türkiye Değişim Hareketi´ne olan ilgi ve beklenti giderek büyüdüğünü belirterek, “Halk partimizin kurulmasını sabırsızlıkla beklemektedir. TDH hareketinin Artvin ve ilçelerindeki çalışmaları 6 ay gibi bir süre önce başlamasına rağmen TDH Artvin İl yönetimini oluşturmuş, görev dağılımlarını yapmış, ilçelerdeki oluşumlarını tamamlamış ve hızla üye kaydına devam etmektedir. Son katılımlarla Artvin merkezde üye sayımız kişiye ulaşmış ve üyelik başvuruları yoğun bir şekilde devam etmektedir. Artvin il merkezinde kiralanan bir bina yeterli olmamış ve toplantı salonunun da olduğu içerisinde bulunduğumuz ikinci bir bina faaliyete geçmiştir
Nedir Türkiye Değişim Hareketi; Hareketimizin temel hedefı, Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül´ ün liderliğinde çok değerli kurucularla birlikte, Gülmeyen yüzleri güldürmek. Kutuplaşmayı sona erdirmek, Ekonomik ve sosyal sorunları çözmek. Toplumsal dönüşümü sağlamak. Siyaseti demokratikleştirmek,
Ulusal birlikten yana herkesi kucaklayarak iktidarın mührünü Ak Partiden teslim almaktır.
Türkiye Değişim Hareketi emekten, alın terinden, barıştan. Özgürlükten, demokrasiden. İnsan haklarından yana siyasi bir harekettir. Varlıktan ve bereketten, üretimden, serbest girişimden adil paylaşımdan yanadır. Hukuktan ve medeniyetten yana. Sevgiyi ve bilgiyi halkımızla paylaşmaktan yanadır. Bilimden ve teknolojiden, doğadan ve çevreden yana olan Toplumun her kesimine açık, ötekisi olmayan kapsayıcı ve kucaklayıcı bir siyasi harekettir. Bizim asla ötekimi/ olmayacaktır. Doğuluda bizim batılıda bizim, camide bizim, cemevi de bizim, kilise de bizim sinagogda bizim. İnançlara saygılıyız. İnançlarımızı asla siyaset malzemesi yapmayacağız. İnançlarımız Allaha ulaşma yoludur. İktidara ulaşma yolu olarak asla istismar edilemez. Başı kapalı olan kardeşimizde bizim başı açık kardeşimizde bizim. Bu harekette dil. din. ırk.kültür.mezhep farkı olmayacaktır.Özgürlükler ve insan hakları en üst düzeyde yaşama geçecektir.Bu ülkede yaşayan her yurttaş dilini ve kültürünü özgürce yaşamalıdır.Hudut ve bayrak birliği ortak vazgeçilmez ilkelerimizdir.Bunun dışında her konu tartışılabilir. İnançlara saygılı laikliği savunuyoruz. Atatürk ilkelerine bağlıyız, Atatürk her partiye oy veren yurttaşın Atatürk´üdür ve asla siyaset malzemesi yapmayacağız, yaptırmayacağız.
Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Her şeyin planı ve programı yapılmıştır. Yurttaşlarımızın daha mutlu, huzur ve güven içerisinde insanca bir yaşama kavuşma arzusunu gerçekleştirmek. Türkiye´mizi dışarıda onurlu ve içerde huzurlu bir ülke yapmak. Özlenen ve beklenen değişimi gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz.
Şu anda bizlere katılan az sonra isimlerini açıklayacağım Türkiye Değişim Hareketi gönüllülerine hoş geldiniz diyorum. Gücümüze güç kattınız, hızımıza hız kattınız, üyelikleriniz sizlere ve Artvin´imize. Türkiye´mize ve Türkiye Değişim Hareketine hayırlı olsun.
Bütün katılımcılara teşekkür ediyorum.
 
TDH Artvin Kurucu İl Başkam Av.Alper KETENCİ
 
14.01.2010 KATILIM          
Sütun   Sütun3 Sütun4
1 *       ALİ DEDE
2 *       ALİM DEMİRCİ
3 *       ASU KIZILGÜL
4 *       AYŞE AKTAN
5 *       AYŞEN   ŞENTURK
6 *       AYTEN   SARAÇ
7 *       BİLGİNUR YAVUZAY
8 *       BİLİCE  ARAS
10 *     BÜLENT BİLGİN
11 *     BÜLENT TAVŞAN
12 *     BÜLENT AKYÜZ
13 *     CELALETTİN   GÖKÇE
14 *     DERYA   ÖZBAYRAK
15 *     DUYGU GUNER                 
16 *     EMEL AKTAŞ
17 *     EMİNE  ALBAYRAK
18 *     ERGUN   ARI
19 *     HAKAN ALTAY
20 *     ERSİN ALTAY
21 *     HİLMİ YILMAZ
22 *     İLHAN   KARA
23 *     KAZIM   KORKMAZ
24 *     METİN    YILMAZ
25 *     MİKAİL KIRÇİÇEK           
26 *     MÜRŞİT DEMİR
27 *     NEDİM    ÖZDEN
28 *     NİVİT ERKAN KANTAR
29 *     NİGAR ATA
30 *     NURÇİN ALKAN
31 *     NURŞEN YILMAZ
32 *     ORHAN ACAR
33 *     ORHAN YALÇIN
34 *     OSMAN GÜNDAĞ
35 *     ÖMER ÖZTÜRK
36 *     REMZİYE ÖZBAYRAK
37 *     SEDAT   ŞİRİN
38 *     SERDAR KERMEN
39 *     TUBA BİLSEN
40 *     TURGUT TAVŞAN
41 *     YASİN   ÖZÇELİK
42 *     ZEHRA  TİRYAKİ
                                              08 Haber Merkezi


Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2010, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73