banner72

Artvin'de Korkutan Kaza Ucuz Atlatıldı

Dün, Artvin´de meydana gelen ve kolay kolay unutulmayacak kaza ucuz atlatıldı.

Artvin'de Korkutan Kaza Ucuz Atlatıldı
Kaza, ormandan odun getiren, Orhan Kaya idaresindeki 08 DC 634 plakalı odun yüklü kamyonetin yol eğiminin fazla olduğu bir alanda sürücünün aracın kontrolünü kaybetmesi sonucu devrilmesi ile alt yolda bulunan iki aracın üstüne düşmesiyle meydana geldi.
 
Balcıoğlu Mahallesi yol ayrımında devrilen ve ters dönerek odunların üstünde kalan kamyoneti görenler "Çok şükür, can kaybı olmamış" şeklinde düşüncelerini dile getirdiler.
Varan Sitesi önünde meydana gelen kazada 4 kişi hafif yaralanırken, iki araç hasar gördü. Odun yükünün ağırlığı ile ters dönen kamyonetin olduğu yerde iki araç bulunuyordu. Şans eseri düşen odunlar ve yüklü aracın altında kalmaktan son anda kurtulan ancak aracı hasar gören Serap Yılmaz ve yanında bulunan Hülya Mert kazayı hafif sıyrıklarla atlattılar.
Kamyonet sürücüsü Orhan Kaya ve yanında bulunan İsmet Ergel de hafif yaralı olarak kazayı atlattılar. Vakıfbank İlköğretim Okulu’nun öğrenci çıkış saatlerine denk gelen kazada öğrenciler felaketten kıl payı kurtuldular. Kazada can kaybının olmaması herkesi sevindirirken, zarar gören araçlar daha sonra yoldan kaldırılarak Balcıoğlu Mahallesine giden yol ulaşıma açıldı. 08HABER
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2010, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73