banner72

Asansör Çilesi Bitiyor

Artvin Devlet Hastanesi'nde uzun zamandır yaşanan asansör sorunu nihayet gideriliyor.

Asansör Çilesi Bitiyor
Hastanenin açılmasından bu yana sürekli arızalanan bu asansör, tamir edildikten kısa süre sonra tekrar bozuluyor, randıman vermiyordu. Ameliyathanenin yedinci katta, servislerin 5 ve 6.ncı katta bulunması nedeni ile hastaları sırtı ile çıkaran hasta yakınları, sorunun çözülmesi için şikâyetlerini dile getiriyorlardı.
Konu ile ilgili olarak telefonla görüştüğümüz Artvin Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Erdem şu açıklamalarda bulundu.
“Artvin Devlet Hastanesi açıldığından beri söz konusu asansör hep arıza veriyordu. Ben hastanemize başhekim olmadan önce asansörün sürekli arıza verdiğini biliyordum. Sık sık arızalanması hastalarımızın doğal olarak tepkisini çekiyordu. Ben başhekim olarak atandıktan sonra arızanın kökten çözülmesi için araştırma yaptırdım. Sık olarak arızalanmasının ana nedenini araştırdık. Gördük ki arızanın nedeni ana panel… Fransa’dan panel siparişi verdik. Artık asansör sıkça arızalanmayacak. Dün beklediğimiz haber geldi. Fransa’dan gelecek olan panel yarın Trabzon Havalimanında olacak. Asansör çilesi bitecek.
Hastalarımızın ve hasta yakınlarının şikâyetleri son derece yerindedir. Ancak takdir edersiniz ki yurt dışından gelen parçalar belli aşamalardan geçerek geliyor. Bu asansör artık sık arıza yapmayacak. Ben bu vesile ile tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunarken acil şifalar diliyorum.

Kaynak : Sami ÖZÇELİK/08 Haber


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2010, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73