banner72

Ayder Bayramda Full Çekti

Çamlıhemşin Ayder Çevre ve Turizm Derneği Başkanı Ömer Altun, Kurban Bayramı tatilinin turizm merkezi Ayder'deki esnafın yüzünü güldürdüğünü söyledi.

Ayder Bayramda Full Çekti

Altun, yaptığı açıklamada, Rize'nin en önemli turizm merkezi olan Ayder'deki otellerin Kurban Bayramı tatili boyunca yüzde 100 doluluk oranına ulaştığını belirtti.

Bayram tatilinin 9 gün olması ve hava şartlarının uygun olmasından dolayı bu yıl beklentilerin çok üstünde talep geldiği ifade eden Altun, ''Bayram talili Ayder'deki esnafın yüzünü güldürdü. Ayder'e ilgi her yıl artarak devam ediyor. Biz de artan bu talebi en işi şekilde değerlendirebilmek ve ziyaretçilere güzel hizmet sunabilmek için esnaflar ve dernek olarak önlemlerimizi alıyoruz'' dedi.

Ayder'de dört mevsimin bir anda yaşanabildiğini vurgulayan Altun, ''Özellikle bu mevsimde doğada her rengi görmek mümkün. Doğal güzelliklerin yanı sıra termal tesisler de bulunması, Ayder'i eşsiz kılıyor. Kış mevsiminde de hizmet verecek olan Ayder'de, yeşil tonların yerini beyaza bırakmasını görmek isteyenleri yöremize bekliyoruz'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2010, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73