banner72

Bakan Rize Teşkilatını Kutladı

''Enerji Verimliliği'' konulu panele katılmak üzere Rize’ye gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Rize Teşkilatını Kutladı

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,  hem bir referandum teşekkürü hem de 2011 seçimlerinde yapılacak olan seçimler öncesi başarı temenni etmek için il teşkilatını ziyaret ettiğini belirterek, ‘’ Referandumda Rize Kayseri’den daha yüksek bir oy aldı ve daha başarılı oldu. Ben Kayserili Milletvekili olarak hem İl teşkilatını ve de  Rize’yi  tebrik ediyorum. Başbakanımızla referandum süreci içerisinde geldiğimizde buradaki o heyecanı, son derece aktif ve dinamik topluluğu görünce hem teşkilatımıza hem de Rize’de güzel sonuç alınacağı kanaatimize doğmuştu.

2011 yılında yapılacak olan genel seçimlerde de Rize kendine yakışanı fazlasıyla yapacaktır. Bütün milletvekillerini AK Partiden Ankara’ya gönderecektir.’’diye konuştu.

AK Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal ise, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın  Rize programında teşkilatımıza zaman ayırıp bizleri ziyaret ettiklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2010, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73