banner72

Bakan Yazıcı Tunca ve Armutluk'ta

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Ak Parti İstanbul milletvekili Nusret Bayraktar, Ak parti Rize milletvekili Lütfi Çırakoğlu, Ak parti Rize milletvekili Adayı Hasan Karal ve beraberindeki teşkilat mensuplarıyla Tunca Belde Belediye ve Armutluk köyüne ziyaret maksatlı çıkarma yaptı.

Bakan Yazıcı Tunca ve Armutluk'ta
HASAN OFLUOĞLU - RİZE TV
İlk olarak halkın sorunlarını dinleyen Bakan Yazıcı, sonrasında geçmiş dönemlerde yapılan yatırımları kıyaslayıp yeni dönemde yapılacak hizmetleri anlattı.

Daha sonra Tunca Belde Belediyesini ziyaret eden Yazıcı ve beraberindeki teşkilat mensupları, MHP'li Belediye Başkanı Ahmet Topal ve meclis üyelerinin sorunlarını dinledi.

Başkan Topal, Bakan Yazıcı'nın ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ifade ederek "Tunca Beldesine daha çok yardımlar yapılmasını rica etti.

Yaklaşık 3 saatlik Tunca çıkarmasının ardından Hamidiye Köyüne inerek Kaçkar Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum servisine gelerek Ardeşen'den Hanife Bergal'dan erkek, Pazar'lı Yelda Dursun'dan kız bebek dünyaya gelmesi  ve 8 mayıs dünya kadınlar günü olma münasebetiyle yeni dünyaya gelen bebeklere birer altın takarak ödüllendirmiş oldu.

Birkaç hasta ziyaretinin ardından Kaçkar Devlet Hastanesinden ayrılan Bakan Yazıcı ve Milletvekilleri diğer çalışmalarını sürdürmek için programlarına devam ettiler..Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 07:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73