banner72

Başbakanı Mahçup Etmemeliyiz

AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Güneysu halkının, AK Parti iktidarının ülkemize sağladığı kazanımların farkında olduğunu dile getirdi.

Başbakanı Mahçup Etmemeliyiz
Rize’nin Geçmişte Başbakan Seçiyor Diye Mesut Yılmaz’a Sahip Çıktığını Hatırlatan AK Parti Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar, Bingöl ve Siirt % 85-95 İle Başbakanımıza 3-0’ı Veriyorsa Rize’de Kendi Evladına Gereken Desteği Vererek Rizeli Başbakanı Mahcup Etmemelidir Dedi
 
AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Güneysu halkının, AK Parti iktidarının ülkemize sağladığı kazanımların farkında olduğunu dile getirdi.
AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Güneysu kiremit köyünde yaptığı konuşmada “Nasıl ki binaların çatılarında kiremit olmazsa bina su alır. Türkiye’nin örtünmesi gereken sevgi ve barış kiremidi AK Parti iktidarında Güneysu’da Kiremit köyünde bereket bulacaktır. Arife tarif gerekmez. Türkiye’nin her yönde öne çıkmasını sağlayan AK Parti iktidarının başbakanı Güneysulu ve Rizelidir. Rizeli, başbakan seçiyor diye geçmişte her zaman Mesut Yılmaz’a sahip çıktı. Şimdi Rizeli bir başbakan ekibi ve arkadaşlarıyla yeni dönemde çok daha farklı ve büyük işler başarmanın hazırlığını Rize’de 3-0 yaparak değil Rize’den çok daha büyük bir oy oranının desteğini alarak yapıyor. Nasıl ki Bingöl ve Siirt % 85-95 ile başbakanımıza 3-0’ı veriyorsa Rize de kendi evladına gereken desteği vererek Rizeli başbakanı mahcup etmemelidir.” Şeklinde konuştu.
Ak Parti Güneysu ilçe Başkanı Halil Turan, Güneysu Belediye başkanı Ahmet Minder ve AK Parti teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Bayraktar vatandaşlarla yaptığı muhabbetlerde dile getirilen “birlik, beraberlik ve kardeşlik” sözlerinin önemli olduğunun altını çizdi.
 
 
Güneysu’nun farklı köylerinde yaptığı ziyaretlerde vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği Bayraktar, karşılaştığı ilginin bir farkındalığın göstergesi olduğunu vurguladı.
Seçimlerde Rize’nin ve Rizelinin vereceği desteğin önemli olduğunu ve başbakanın bu seçimlerde Rize’den alınacak sonuçlara çok önem verdiğini belirten AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, “Türkiye’yi dünyanın parlayan yıldızı haline getiren başbakanımızın, bu seçimlerde Rize’den bir bakanı, İstanbul milletvekilini, il başkanını aday göstermesinin sıradan bir olay olmadığını düşünüyorum. Bu Rize’ye verilen önemin bir göstergesidir. Rize bu önemin farkında biliyorum ancak özellikle gençlerimiz, geçmişte yaşananları, 12 Eylül’ü, 27 Mayıs 61 İhtilali’ni, Menderes’in niçin asıldığını, Türkiye’nin 70 Cent’e muhtaç olduğu ekonomik hali, dış borcu, faizi, enflasyonu bilmiyorlar. Onlar bugüne bakıyorlar ve bizi, bizim dönemimizle kıyaslayıp daha fazlasını istiyorlar, daha fazlasını isteme hakları her zaman var. Gençliğin geleceği için kurduğumuz projeleri sürdürmek, Rize’de çay konusuna kalıcı bir zemin oluşturmak, üniversiteyi büyüterek geliştirmek ve yeni istihdam alanları kurmak için geliştirdiğimiz projeleri hayata geçireceğimizi biliyorsunuz. Arife tarif gerekmez.” İfadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2011, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73