banner72

Başkan Karal'dan Esnaf Ziyaretleri

Ak Parti Rize İl Başkanı Hasan KARAL; Ak Parti Rize İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Rize esnafını ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Karal'dan Esnaf Ziyaretleri

Atatürk ve Cumhuriyet Caddelerinde bulunan işyerlerindeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Başkan KARAL; Ben’de esnaflarımızdan birisiyimdir. Hepsi benim kardeşim, arkadaşım, ağabeyi ve dostumdur. Bu aylar esnaflarımız açısından durgun geçen gün ve aylardır. İlimizin ekonomik girdiler kendilerince de malumdur. Esnafımızın işlerinin daha da iyi olması noktasında onlara yönelik yapabileceğimiz her türlü çalışmaları bu ziyaretlerimiz sayesinde, sohbet havasında tartışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz.  Ben ve arkadaşlarımı büyük bir sevgi, ilgi ve sıcaklıkla karşılayan esnafımıza partim ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Eğitim ve öğretimde ikinci yarı başlamış oldu.

http://img297.imageshack.us/img297/6047/hasankaralresim3.jpg

Cadde ve sokaklarımız tekrar hareketlendi. İnşallah bir ay sonra da ödenecek olan hükümetimizin başlatmış olduğu çay üreticilerimize tarımı destek pirim alacaklarıyla piyasalarda önemli bir hareketlilik yaşanacaktır. Çünkü bu ödeme önemli bir rakamı teşkil etmektedir. Çay paralarının geride kalan miktarının ödenmesi noktasında çay işletmeleri genel müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışmalar yürütülmektedir. Bizleri bağrına basarak, güler yüzle karşılayan çay ve ikramlarıyla ağırlayan tüm Rize esnafımıza şükranlarımızı iletiyorum. Tüm Rize esnafımızı batısından, doğusuna, güneyinden, kuzeyine kadar ziyaret gezilerimize ara vermeden devam ederek, onların sıkıntılarını ve sorunlarını dinlemek için siyaset yaptığımızın altını bir kez daha çiziyorum.”diye konuştu.
Haber:B.Ali Kavalcı / Fotoğraf: Fikret Delal

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2010, 21:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73