banner72

Baydemir 'e Ziyaret Tepki Çekti

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in Diyarbakır Belediye Başkanına ziyareti tepkilere yol açtı.

Baydemir 'e Ziyaret Tepki Çekti

Trabzonspor'un Diyarbakır'da oynayacağı Süper Lig karşılaşması öncesinde Trabzonspor Başkanı Şener'in Osman Baydemir'e yaptığı ziyaret tepkilere neden oldu.

Trabzon'da yayın yapan Televizyon kanallarında Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir'e Trabzonspor Başkanı ve yönetim kurulundan bazı isimlerinde katıldığı ziyaret tepki ile karşılandı.

Ziyaretin anlamsız ve gereksiz olduğu savunulurken, bu güne kadar Diyarbakır deplesmanına giden hiç bir kulüp tarafından böyle bir ziyaret gerçekleştirilmezken, Trabzonspor Başkanı Şener'in bu ziyareti yapmasının nedeninin ne olduğu tartışıldı.

Trabzonspor Başkanı ve yönetiminin başka illerde yaptıkları maçlar öncesinde hiç bir şehirin Belediye Başkanı ziyaret edilmezken, Şener'in bu ziyareti ile milli duyguları her zaman ön planda tutan Trabzon ve Trabzonsporluların rencide edildiği ifade edilerek "Genelkurmay başkanı Trabzon'da açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar öncesinde de evimde bu açıklamaları yapmak gereksinimi duydum dedi. Peki sayın Şener, hiç bir ilin Belediye Başkanı'nı ziyaret etmezken Diyarbakır Belediye Başkanı Olan Osman Baydemir'i ne amaçla ziyaret etti" ifadelerini kullandılar.

Bilindiği gibi Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir'i Diyarbakırspor-Trabzonspor maçı öncesi ziyeret etmiş, Trabzonspor Başkanı ve yönetim kurulu  üyelerini Baydemir ile birlikte Başkan Vekili ve Diskispor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve Belediye Meclisi Başkan Vekili Hacı Haspolat sarı kırmızı ve yeşil çiçekler vererek karşılamıştı.

 


Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2010, 22:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73