banner72

Bayraktar'dan Ovit Sözü !

AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar Karadeniz kalkınma projesinin ilk ayağının çalışmalarının başladığını söyleyerek” Bölge illere 13 trilyon aktarıldı, Ovit tüneline ise ilk kazmayı Ağustos ayında vuruyoruz” dedi.

Bayraktar'dan Ovit Sözü !
Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar Ovit tünelini mutlaka bitireceklerini söyledi.

Rize de esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti 3 sıra milletvekili adayı Nusret Bayraktar Esnafların yoğun ilgisi ve desteği karşısında oldukça mutlu olduğunu söyledi.

Ak parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, “Bu ilgi ve destek doğru işler yaptığımızın kanıtıdır. Bu seçimler Türkiye için oldukça önemlidir. Ülkemizin ekonomik olarak daha fazla büyümesi ve gelişmesi için istikrar ateşi büyümelidir. İstikrar ateşinin büyümesinde en büyük görev Rize’ye ve Rizeliye düşüyor.” Dedi.

Bayraktar Doğu Karadeniz Kalkınma projesinde 8 ilin olduğunu söyleyerek” Bu komisyonun başında ben vardım. Yaptığımız toplantılar da Doğu Karadeniz de Turizmi canlandırmak istiyoruz. Bir dönemler rahmetli Özal Türkiye ye 2 milyon turist diyordu. Şimdi biz Karadeniz e 2 milyon turist diyoruz. Doğu Karadeniz i kalkındırmanın yolu turizm den geçmekte. Yaylalarımızı Turizme açacağız. Bu anlamda 13 milyon Tl Karadeniz e aktardık. 1.3 milyon Rize ye aktardık” dedi.

Bayraktar Ovit tünelinin ilk kazmasının Ağustos ayı içinde vurulacağını söyleyerek” Güneydoğu ve Doğu Anadolu’yu Karadeniz e bağlayacak olan bu tünel 14 bin 700 metre uzunluğunda olacak. Proje çalışmaları tamamlandı ihale aşamasında” dedi.

Ziyaretlerinde Nusret Bayraktar’a Ak parti il başkan yardımcısı Lütfullah Yılmaz, Ak Parti ilçe başkanı Ali Yazıcı, İlçe yönetim kurulu üyeleri Metin Yılmaz ve Dursun Ali Peker ve gençlik kolları üyeleri eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2011, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73