banner72

Belediyespor teniste de iddialı

Trabzon'da 2001 yılında kurulan Trabzon Tenis Kulübü Belediyespor bünyesine katıldı.

Belediyespor teniste de iddialı

Katılım töreninde konuşan Trabzon Belediyespor Kulübü Başkanı Nihat Demir, tenis sporunu bir çatı altında toplamayı amaçladıklarını belirterek, �Bu amaç doğrultusunda Trabzon tenis kulübü ile bir çatı altında toplanmayı kararlaştırdık. Bu birleşme Belediyespor'un mevcut tenis branşını daha da güçlü hale getireceğine inanıyoruz. Trabzon'da maalesef futbolun dışındaki branşlara üvey evlat gibi bakılıyor ve ona göre muamele yapılıyor. Biz Belediyespor olarak bünyemizde bulunan 14 ayrı branş ile 500 dolayında sporcuya hizmet veriyoruz. Günümüzün en önemli ve popüler sporlarından olan Tenis sporunu da Trabzon'da geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda bize destek veren sayın Belediye Başkanımız Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na teşekkür ediyoruz� dedi.

Trabzon Tenis kulübü Başkanı Halit Suiçmez de yaptığı konuşmada belediyenin imkanları ile tenis sporunun daha da gelişeceğine inandığını belirterek, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile Belediyespor Başkanı Nihat Demir'e teşekkür etti.

Tenis İl Temsilcisi Ali Baki de konuşmasında bu birleşmenin Trabzon'da tenise olan ilgiyi daha da artıracağını söyledi. Belediyespor Tenis sorumlusu Yavuz Şanver de �Belediyespor olarak Tenis sporuna büyük önem veriyoruz. Bu birleşme gücümüzü artıracaktır. Amacımız tenis sporunu sevdirmek ve Trabzon'u ulusal ve uluslar arası yarışmalarda başarıyla temsil etmektir.� dedi.

Kaynak:

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2010, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73