banner72

Beni de Denize Atın !

Fındıklı ilçesinde, arkadaşları ile gezerken dört gün önce denize düşen üniversite öğrencisi Senem Kasap'ı arama çalışmaları sürüyor.

Beni de Denize Atın !

Rize Üniversitesi Fındıklı Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gören 3'ü kız 8 öğrenci, kaldıkları devlet yurdunun karşısındaki iskelede gezmeye çıkmış ve bu sırada büyük bir dalganın çarpmasıyla Büro Yönetimi Bölümü 1. sınıf öğrencisi Senem Kasap (21) iskeleden denize düşmüştü.

Kaybolan Senem'i bulmak için üç gündür denizde sürdürülen arama çalışmaları bugün sabah tekrar başladı. Dalgıçlar aramalarını iskelenin altında yoğunlaştırdı. Tüm aramalara rağmen Senem Kasap'ın cesedi bulunamadı. Annesi Ayla Kasap da olay yerine gelerek kızını arama çalışmalarını takip etti.

ayla.jpg

Anne Kasap'ın "Kızım buradan düştü, beni de denize buradan atın" feryatları yürekleri dağladı. Yakınlarının rıhtımdan uzaklaştırmaya çalıştırdığı Kasap, kendisini tutan akrabalarına ''azıcık daha bakayım, ne olursunuz'' şeklinde bağırdı.  

Anne Ayla Kasap yakınları tarafından bir otomobile bindirilerek bölgeden uzaklaştırıldı.Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2010, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73