banner72

Benim Sizin Ananıza Saygım Var !

Başbakan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'taki kendisine yönelik hakarete varan sözlerine cevap verdi..

Benim Sizin Ananıza Saygım Var !

Başbakan Erdoğan İstanbul Esenler'de toplu açılış töreninde CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'taki sözlerine sert çıktı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, mitingte konuşması sırasında "Ana..." diye başladığı cümleye 'gerisini getirmeyeceğim' diye bitirmişti.

İşte Başbakan Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'taki sözlerine cevabı:

BENİM SİZİN ANANIZA SAYGIM VAR

Anaları dile alanlara sesleniyorum. Bizim medeniyetimizde anaların yeri çok saygın. Benim sizin annenize saygım var. Bu çirkin sözleri, CHP'li ve MHP'li kardeşlerimin taktirine bırakıyorum. Lütfen CHP'nin MHP'nin BDP'li sözcüleri ekranalara çıktığında ekranları kapatın ya da çocuklarınızı televizyonlardan uzak tutun.

Cahil ile dost olma, ilim bilmez üzülürsün, Saygısızla dost olma adap bilmez üzülürsün, aç gözlüyle dost olma üzülürsün...

MHP'Yİ TAKSİM'DE TKP'Lİ YOLDAŞLARIYLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM

Taksim'de TKP ile, İşçi Partisi ile miting yapan MHP'yi Taksim'deki yoldaşlarıyla başbaşa bırakıyorum..

Biz Mevlana'nın diliyle konuşmaya devam edeceğiz. Biz milletin nezaketiyle konuşmaya devam edeceğiz. Biz hayal kuracağız. Sizden 12 Haziran'da bu çirkin üslubun hesabını sormanızı istirham ediyorum. 12 Eylül'de bunlara edep erkan öğretmenizi rica ediyorum. Bu seviyesizliğe sandıkta en güzel cevabı verin. Size güveniyorum size inanıyorum.

Esenler'de gece gündüz hizmet ürettik. 2 milyar değerindeki eserlerin açılışını yapıyoruz. Biz milli eğitimi birinci sıraya koyduk. Birinci sırada savunma bütçesi vardı. Savunma bütçesi şimdi 6. sırada. Ama savunma sanayiinde sıçrama yaptık. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2011, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73